fbpx

Häme University of Applied Sciences

Häme University of Applied Sciences (Hämeen ammattikorkeakoulu – HAMK) on multidistsiplinaarne kõrgkool, mis asub Lõuna-Soome kõige tihedamalt asustatud piirkonnas.

HAMK pakub õpilastele inspiratsiooniküllast kõrgharidust ja võimalust läbi viia klientidele orienteeritud rakendusuuringuid. Kooli tegevus leiab aset 7 erinevas koolilinnakus, kus õpib kokku umbes 7200 tudengit.

MIKS VALIDA HÄME UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES?

Kõrgkooli igapäevatöö lahutamatuks osaks on tugev rõhuasetus rahvusvahelisusel. Lisaks Soome päritolu tudengitele võõrustab HAMK vahetusüliõpilasi 70 erinevast riigist.
Kaasaegsele koolile omaselt kasutatakse HAMK-is erinevaid netipõhiseid töövahendeid. Tööhõive määr lõpetajate hulgas on üks Soome kõrgeimaid; samuti on kõrge nende õpilaste arv, kes rajavad pärast lõpetamist oma ettevõtte.
Vaieldamatult on Soome tuntud äärmiselt kõrge hariduskvaliteedi poolest, ka HAMK pakub globaalsele turule orienteeritud haridusvõimalusi.

Seda silmas pidades on koolil rohkelt kontakte äri- ja ettevõtlusvaldkonnas. Seega saadakse Soome ja välismaa päritolu õpilastele võimaldada autentseid õppekeskkondi ja ülesandeid, millest lõikavad kasu nii õpilased kui ka ettevõtted. Soome kõrgharidusasutuste kvaliteedisüsteeme auditeerib regulaarselt  Soome riiklik hariduse kvaliteedikeskus. HAMK oli esimene Soome kõrgkool, mille kvaliteedisüsteem hinnati kõrgeima, „edasijõudnud“ staatuse vääriliseks.

Tule tasuta konsultatsioonile