fbpx

Fontys University of Applied Sciences

Asukoht

Fontysel on õppekeskused kahes arvestatava suurusega linnas. Venlo on 100 000 elanikuga linn Kagu-Hollandis Saksamaa piiri lähedal. Piiriäärne linn on Hollandis oluline logistiline sõlmpunkt, mille ümbruses tegutseb palju rahvusvahelisi firmasid. Venlo on mitmekeelne linn, kus kuuleb nii hollandi, inglise kui saksa keelt.

223 000 elanikuga Eindhoven asub samuti Lõuna-Hollandis, kaugele ei jää ei Belgia ega Saksamaa. Tegemist on soodsa asukohaga, sest sellised suurlinnad nagu Brüssel, Antwerpen, Rotterdam ja Amsterdam on kõik 150km raadiuses! Eindhoven on oluline keskus maailma juhtivaimatele tehnika-, IT- ja inseneri ettevõtetele. Seda peetakse innovaatiliste ideede ja rahvusvaheliste teadmiste üheks olulisemaks piirkonnaks maailmas. Sellele viitab ka piirkonnale omistatud nimetus – Brainport. Eindhovenis asuvad paljude mainekate ettevõtete peakontorid (Philips, Asml, Vdl, Fei, Frencken, Daf jpt).

Majutus

Ühiselamu hinnad jäävad vahemikku €350-450 kuus. Ühiselamud on möbleeritud hing hinnas sisalduvad ka kommunaalkulud (vesi, elekter, internet). Infot ühiselamutoa taotlemise kohta jagatakse siis, kui kooli on avaldus tehtud.

Elamiskuludeks peaks arvestama umbes €800-1100 kuus.

Tule tasuta konsultatsioonile