fbpx

European University Business School

Asukoht

Kataloonia pealinn Barcelona on kultuuride ja ideede risttee, fantastiline noorusliku ja heasoovliku õhkkonnaga linn, kus rahvusvahelised kontaktid tekivad ruttu. Noorele ja andekale inimesele on see koht, kus olla. Barcelona kohalik rahvas räägib katalaani keele kõrval ka hispaania keelt, mille oskus tuleb rahvusvahelisse ärimaailma sukeldudes kindlasti kasuks, seega tasuks mõelda ka keeleõppele, mida keelekeskkond igati soodustab.

Bloombergi hinnangul on Barcelona Euroopas paremuselt neljas linn äritegevuseks, milles mängib suurt rolli sinna kogunevate inimeste optimistlik suhtumine. Barcelonat peetakse ka Euroopa kõige elamisväärsemaks linnaks.

Majutus

Koolil ei ole enda ühiselamut, kuid omab paljude ühiselamumajutust pakkuvate firmade kontakte ning on valmis õpilasi majutuse leidmisel aitama. Samuti on õpilastel võimalik omal käel üürikorter leida. Kool tuletab siiski meelde, et Barcelonas kui suurlinnas kulub linnasisesele transpordile üksjagu raha, seega on mõistlik valida majutus kooli lähedal, isegi kui see on veidi kallim.

Tule tasuta konsultatsioonile