fbpx

European University Business School

Barcelonas tegutsev European University on eraülikool, mis pakub asjalikku valikut ärialaseid bakalaureuse- ja magistriprogramme. Kool valib oma õpilased välja hoolikalt ning suhtub haridusse ääretult tõsiselt.

Saadav kraad on tunnustatud nii Euroopas kui ka Põhja-Ameerikas. Samuti on European University’s olulisel kohal rahvusvahelisus: koolis õpib tudengeid ligi 100st erinevast rahvusest ning kultuuridevahelist suhtlust soositakse kõiges, mis ette võetakse. Koolil on campused ka Šveitsis, Hispaanias ja Saksamaal, kuhu on võimalik sama eriala piires üle minna, et kogeda ülikoolielu kahes erinevas riigis!

Ülikool pakub paindlikku haridust isikliku lähenemisega. Kõiki aineid õpetatakse kvalifitseeritud õppejõudude juhendamisel, kellel on suur rahvusvaheline kogemus, mis võimaldab tudengitel saada nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi. Lisaks loengutele külastavad tudengid mitmesuguseid suuri äriasutusi. See võimaldab rakendada loengutes saadud teoreetilisi teadmisi reaalsetes ärisituatsioonides. Lisaks on tudengitel võimalus õppereisideks, mis annab neile kogemust globaalses ärikeskkonnas. Reiside ajal külastatakse korporatsioone, ärikeskusi, valitsus- ja kaubandusasutusi üle maailma, kus neile tutvustatakse erinevaid harusid ja juhtkonda.

Traditsiooniliste ja innovaatiliste äriprogrammide abil valmistab ülikool tudengeid eduks globaalsel tööturul. Ülikool annab tudengitele vajalikke analüütilisi, multikultuurilisi ja multikeelelisi oskusi, samuti ka selget strateegilist visiooni.

Tule tasuta konsultatsioonile