fbpx

De Montfort University

Asukoht

De Montfort University asub Kesk-Inglismaal Leicesteris, mis on Suurbritannia suuruselt kümnes linn. Rahvaarv on koos eeslinnadega üle miljoni. Kool asub Leicesteri kesklinna vahetus läheduses ning kaugele ei jää ka suured kaubanduskeskused ning Euroopa suurim turg. Lisaks võimalusele tarbida värsket toitu on Leicester ka väga jalgrattasõbralik linn. Ei tasu unustada ka head asukohta – London on vaid tunniajase rongisõidu kaugusel ning ükski Inglismaa suurlinn ei jää tegelikult kaugele.

Leicesterist saab rongiga otse Stanstedi lennujaama, mis on hetkel ainus UK lennujaam, kuhu käivad Tallinnast Ryanairi otselennud. Kodus käimine on mugav ja soodne!

Majutus

Koolil on oma ühiselamud, millele on võimalik teha aastane leping. Leping algab septembri teises pooles ning lõpeb juulis või augustis (lühem leping ei ole võimalik). Kõik toad on ühekohalised ning valikus on nii tavalised kui eraldi vannitoaga toad, samuti on olemas stuudiokorterid. Tavalise toa hinnad algavad £92 nädalas, eraldi vannitoaga alates £107 nädalas, stuudiod alates £162 nädalas.

 

Tule tasuta konsultatsioonile