fbpx

De Montfort University

De Montfort University alustas tegevust 1870. aastal Leicesteri kunstikoolina ning on ka täna kunstivaldkonnas silmapaistvalt tugev, kuigi erialade valik on kasvanud väga laiaks.

Pika ajalooga kooli missiooniks on inimeste elukvaliteedi parandamine läbi hariduse. Kooli omapärane nimi on saadud Leicesteri krahvi Simon de Montfort’i järgi.

De Montfort University on viimasel aastal viinud läbi oma seni kõrgeima tõusu UK ülikoolide edetabelis ning töötab pidevalt ja tulemuslikult oma taseme parandamise nimel. Lisaks kõrgele õpetamise kvaliteedile paneb De Montfort rõhku ka sellele, et iga õpilane tunneks ennast osana kooliperest. Koolis on kokku ligi 20 000 õpilast, kellest välistudengid moodustavad 14%.

De Montfort on Suurbritannias kolmandal kohal auhindade hulga poolest, mida on hea õpetamise kvaliteedi eest saadud.

 

MIKS VALIDA DE MONTFORT UNIVERSITY?

Igal aastal sooritab erialase praktika-aasta üle 1800 õpilase ning praktikakohti on saadud selliste tuntud tegijate juures nagu BBC, Disney, Adidas ja Gap. Soovides pakkuda parimaid õppe- ja elamistingimusi, on kool viimase 13 aasta jooksul investeerinud campusesse ja ühiselamutesse 260 miljonit naela.

De Montfort University’l on sidemed samas linnas tegutseva FC Leicester City’ga. See tähendab, et õpilastel on mõnikord võimalik saada tasuta pileteid suurtele mängudele. Samuti on kooli enda jalgpallimeeskonnad tuntud klubi staadionil mänginud.

Tule tasuta konsultatsioonile