fbpx

Dania University of Applied Sciences

Dania pakub oma rahvusvahelistele õpilastele programme kahes linnas, Randersis ja Viborgis.

Kool on uhke oma suurepäraste õppehoonete ja professionaalsete õppejõudude üle. Klassid on multikultuursed ning tudengid on pärit erinevatest riikidest üle kogu maailma. Koolis õpib ~2500 tudengit rohkem kui 30st erinevast rahvusest.

Õpilaste heaolu on koolile väga tähtis ja selle nimel pingutatakse pidevalt. Õpetajad ja õpilased suhtlevad tihedalt ning kooli personal huvitub igaühe käekäigust ja edust. Õpilasi teatakse nimepidi ning neile pööratakse personaalset tähelepanu. Selle kõige näitlikustamiseks tegutseb koolis Students’ Service Centre, kus kohapeal olev personal abistab meelsasti nii isiklike kui ka praktilisemat laadi probleemidega.

Enamikel õppejõududel on lisaks akadeemilisele haridusele olemas ka praktiline kogemus. See annab loengutele juurde lisaväärtust. Palju tehakse koostööd ka kohalike ettevõtetega – näiteks korraldatakse ettevõtete külastusi ja lahendatakse juhtumanalüüse. Kool on veendunud, et sellist tüüpi haridus teeb õpilastest konkurentsivõimelised, iseseisvad ja ambitsioonikad noored tööturul.

MIKS VALIDA DANIA?

Kooli põhimõte on “me ei saa sulle midagi õpetada, kui sa ei saa seda praktikas järele proovida“. Kõik, mida klassiruumis õpetatakse, on reaalsuses rakendatav. Loenguid külastavad välislektorid ja firmade esindajad ning õpilasi treenitakse lahendama selliseid probleeme, millega ettevõtted ka päriselt igapäevaselt kokku puutuvad. Õppetöö toimub väiksemates klassides (25-30 õpilast), mitte ülisuurtes auditooriumites, seega klassiruumis saab läbi viia õpilastevahelisi arutelusid ning kõigile jagub personaalset tähelepanu.

 

Tule tasuta konsultatsioonile