fbpx

Arts University Bournemouth

Inglismaa üks juhtivamaid loovtööstuse ülikoole Arts University Bournemouth (AUB) on suurepäraseks ülikooliks nendele abiturientidele, kes soovivad oma kooliteed jätkata kunstide vallas.

Koolis on 4000 õpilast 60 erinevast riigist – värviline ja loov seltskond! Välistudengid moodustavad kooli õpilaskonnast 14% – kõige rohkem on neid pärit Norrast, Hiinast ja Indiast.

AUB paneb suurt rõhku õpilastevahelise koostöö ning meeskonnatöö oskuste arendamisele. Filmi-, näitlemise- ja grimmitudengid töötavad näiteks ka omavahel koos ühise lõpptulemuse saavutamiseks. Õppetöö on väga praktiline ning passiivset pealtvaatamist ei toimu.

AUB õppejõud on oma ala kogenud professionaalid, kes oskavad leida ühendavaid lülisid õpilase loovuse ning karjäärivõimaluste vahel. Nad on teinud pikaajalist tööd, et koostada programmid, mis oleks nii innovatiivsed kui stimuleerivad.

AUB campuses käib alati põnev elu, kus erinevate loominguliste suundade esindajad kombineerivad omavahel oma tegevusi. Kui filmitegevuse käigus on vaja stiliste või moeshow jaoks modelle, leiab vastavate oskustega abivalmid kaasõpilased kusagilt campusest alati.

 

MIKS VALIDA ARTS UNIVERSITY BOURNEMOUTH?

97,5% AUB lõpetanutest omavad kuue kuu möödudes töökohta või on läinud edasi õppima. See näitaja on AUB’s kõrgem kui üheski teises Suurbritannia ülikoolis.

AUB hoolib väga õpilaste toetamisest ja juhendamisest kogu õppeperioodi vältel. Kõikidele uutele õpilastele korraldatakse õppeaasta alguses Orientation Program, mille käigus viiakse neid kurssi koolielu, õpioskuste, UK seaduste ja muude kultuuriliste eripäradega. Programmi käigus toimub ka lõbusaid sotsiaalseid ettevõtmisi.

Tule tasuta konsultatsioonile