fbpx

Torquay International School

Majutusvõimalused:

Kodumajutus

Võõrustajapere juures ööbimine on suurepärane võimalus oma keeleoskuse parandamiseks. Kohaliku pere pakutud majutus võimaldab sul keelekeskkonnas viibida ja võõrkeelt õppida ka klassiruumist väljaspool. Kõik kooli võõrustajapered elavad koolimajast 5–40-minutilise jalutuskäigu kaugusel, samuti on lähedal kesklinn, rannad ja ühistranspordipeatused. Võõrustajapere pakub hommiku- ja õhtusööki, nädalavahetusel ka lõunasööki.

Club TIS Hotell

Kooli vastas asub Club TIS Hotell, mis on kooli enda külalistemaja ning ideaalseks majutusvariandiks õpilastele vanuses 30+. Siin on tagatud soe ja sõbralik atmosfäär, kus õppida omapäi või teistega koos. Hotell on koolimajast vaid paarikümne meetri kaugusel ning 5 minuti kaugusel kesklinnast. Hinna sees on rootsi laua stiilis hommikusöök.

Korterid ja ühiskorterid 

  • Rosa korterid – paiknevad sadama lähedal ning koolist vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel; korterites on hästi-varustatud köök, puhke- ja söögituba. Igas korteris on suure voodiga magamistuba kahele inimesele ja dušinurgaga vannituba. See lahendus on ideaalne üksikutele õpilastele või paaridele.
  • Cedar Cottage korterid – kaks kena ja mugavat korterit, mõlemad kahe magamistoa ja kahe vannitoaga. See majutusvariant on ideaalne eksamiteks valmistuvatele õpilastele ja väikestele peredele (maksimaalselt 4–5 liikmelistele). Cedar Cottage asub kenas, vaikses piirkonnas, kõigest 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel koolimajast ning 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast, poodidest ja restoranidest.
Tule tasuta konsultatsioonile