fbpx

Torquay International School

Kursuste valik:

Inglise keele üldkursused 

Meie inglise keele üldkursused aitavad sul keeleoskust parandada kõigis oskuskategooriates: grammatika, sõnavara, rääkimine, hääldus, kuulamine, lugemine ja kirjutamine. Pärast saabumist sooritavad kõik õpilased tasemetesti, mille alusel määrtakse nad enda keeleoskusele vastavasse hommikuste tundide klassi. Pärastlõunased tunnid on õpilastele, kes valinud 18, 21 või 23 tunniga kursuse (tundide arv ühe nädala kohta), ning võimaldavad keskenduda keeleoskuse arendamisele, akadeemilistele oskustele või IELTS eksamiks ettevalmistumisele.

Väike rühm 30+

See kursus on loodud täiskasvanud keelehuvilistele, kel vanust vähemalt 30 aastat, ning kes soovib oma üldist inglise keele oskust parandada intensiivsema õppetöö raames, maksimaalselt nelja õpilasega klassis. Intensiivsetes hommikupooliku tundides keskendutakse inglise keele üldoskustele, olgu need siis vajalikud reisimiseks, tööks või lihtsalt enesearendamiseks. Kursust saab hõlpsalt kombineerida pärastlõunaste era- või rühmatundidega. Lisaks on kõigil võimalus süüa lõunat õpetaja ja kaasõpilaste meeldivas seltskonnas.

Tööalase inglise keele kursused

Need kursused on väga intensiivsed ja tempokad. Selline programm on ideaalne neile, kel vaja minimaalse ajaga oma keeleoskust maksimaalselt parandada. Eesmärgiks on lihvida kõiki Sinu keeleoskuse aspekte ning aidata jõuda keelevilumuseni, mis karjääriredelil edenemiseks vajalik. Äri- ja tööalase inglise keele kursused sobivad rahvusvaheliste ettevõtete ja organisatsioonide töötajaile, kel on tarvis oma inglise keele suhtlusoskusi edasi arendada.

Tööalase inglise keele kursustel käsitletakse muuhulgas järgmiseid teemasid:

  • koosolekud ja läbirääkimised;
  • telefonivestlused;
  • äri- ja töökeel;
  • ettekannete tegemine.

50+ Avasta Devon 

Meie 2-nädalane programm sisaldab inglise keele intensiivkursust (klassiruumis maksimaalselt 10 õpilast) ning põnevaid ekskursioone Suurbritannia erinäolistesse paikadesse. Devonis on elanud paljud kuulsad inglise kirjanikud, sh. Agatha Christie, Charles Darwin, Rudyard Kipling ja Sir Arthur Conan Doyle. Sellest inspireerituna oleme loonud ideaalse 50+ programmi, kus õppetundide sisu on seotud pärastlõunaste tegevustega, uurime Inglismaa kuulsaimate kirjanike raamatuid, elusid ja lemmikpaiku.

Inglise keel peredele 

Torquay on kaunis ning populaarne mereäärne sihtpunkt, kus on hea kombineerida lõõgastav perepuhkus ning inglise keele õpe. Torquay piirkonnas on lai valik vaatamisväärsusi ja tegevusvõimalusi peredele.

Tule tasuta konsultatsioonile