fbpx

Oxford International Education Group

Majutus:

OIEG Greenwich:

1. Kodumajutus: koge kohalikku kultuuri ja tavasid päris Briti kodus! OIEG teeb koostööd usaldusväärsete ja kogenud kodumajutuse organiseerijatega, kes järgivad Briti Nõukogu ja English UK nõudeid.

2. McMilan residents: McMillani õpilasküla (McMillan Student Village) asub koolist ja Greenwichi keskmest vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Toidupoed ja ühistranspordipeatused on samuti paari minuti kaugusel. McMillan pakub võluvat keskkonda, kus õppida, puhata ja uusi sõpru leida. Valida saab kahe variandi vahel: ruumikas magamistuba vannitoaga (en-suite) või stuudio kööginurgaga.

3. Clocktoweri ühismaja (Clocktower Shared House) asub Greenwichi keskmes, päris kooli kõrval ning mitmete poodide, pankade, restoranide ja kohvikute läheduses. Tegemist on valgusküllase, ruumika ja modernse majaga, mis renoveeriti täielikult 2011. aasta mais. Õpilaste kasutada on armas köögiala, kust avaneb vaade Greenwichi High Roadile ja Clocktoweri turule. Bussipeatused on maja vahetus läheduses. Cutty Sark DLR, Greenwich DLR ja Greenwich rongijaamad jäävad vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusele.

Toad on standard-toad või vannitoaga (en-suite). Söögi organiseerivad majaelanikud endale ise. Vannitoata tubadel on ühine vannituba kas kolme või viie inimese peale. Köögis on olemas teler ja DVD-mängija.

OIEG Oxford:

1. Võõrustajapered

2. Cambridge Terrase – Cambridge Terrace Stuudios pakub taskukohast ja kvaliteetset majutust Kesk-Oxfordis. Elupaik asub selle ainulaadse ja ajaloolise linna südames, kohvikute, poodide, muuseumite, restoranide ja pubide läheduses. Majas on vannitoa ja kööginurgaga stuudiokorterid, mis mõeldud ühele elanikule. Õpilaste kasutada on ka ühine puhkeala.

Tule tasuta konsultatsioonile