fbpx

Oxford International Education Group

Oxford International on asutatud juba 1991. aastal ning tänaseks on sellest välja kasvanud suure mastaabiga, kvaliteedile keskendunud grupp, kus keelealaselt haritakse igal aastal umbes 2000. õpilast.

Oxford International Education Group (OIEG) on ainulaadne akrediteeritud haridusteenuse osutaja. OIEG pakub harivaid reise, kursuseid inglise keele koolides täiskasvanutele ja noorematele õpilastele, seda nii Suurbritannias, Kanadas ja Ameerika Ühendriikides ning samuti ettevalmistuskursuseid ülikooli astumiseks ning TESOL õpetajate koolitusi.

Inglismaal leiavad kursused aset suurepärastes asukohtades – London Greenwich ja Oxford.

OIEG Greenwich

Greenwichis elamine ja inglise keele õppimine annab sulle võimaluse veeta kvaliteetaega mitmekesises üliõpilaskogukonnas ning ühes kauneimas Londoni linnaosas. Greenwich on maaliline Londoni linnaosa, koduks kuulsale Old Royal Naval College’ile, Kuninglikule Observatooriumile (mida tuntakse Greenwichi kohaliku keskmise päikeseaja järgi) ning kaunile Greenwichi pargile. Kesk-London jääb Greenwichist vaid 10-minutilise teekonna kaugusele.

Greenwichi koolihoone on avar ja valgusküllane, moodsate klassiruumide ja õhukonditsioneeridega. Tegemist on rahumeelse ja sõbraliku atmosfääriga paigaga, mis jääb elust pulbitsevast Kesk-Londonist siiski vaid lühikese rongisõidu kaugusele.

Koolis on moodsa sisustusega klassiruumid, õhukonditsioneerid, kaks arvutiklassi ja kaks puhketuba.

OIEG Oxford

Oxfordi kool on rikkaliku kultuuripärandiga ning asub linna keskmes, ümbritsetuna ajaloolistest kolledžitest. Oxford on üks kuulsamaid, kui mitte kõige kuulsam ülikoolilinn, kus lokkavad kultuur, ajalugu ja traditsioonid. Kool asub Londoni kesklinna melust vaid tunniajase teekonna kaugusel.

OIEG Oxfordi koolis õppimine annab sulle võimaluse oma keeleoskust parandada mugavas ja kaasaegses koolis, mis ümbritsetud Briti kultuurist. Kooli töötajaskond hoolib õpilastest, nende heaolust, arengust ja eesmärkidest. Dünaamilised, entusiastlikud ja kogenud õpetajad teevad pühendunult tööd tagamaks kursuste kõrge akadeemiline tase.

Koolis on 7 moodsat klassiruumi, arvutiklass ja WiFi.

Tule tasuta konsultatsioonile