fbpx

LSI (Boston, New York, San Francisco, San Diego)

Pakutavad kursused:

1. General English – Inglise keele üldkursus 20 (20 tundi nädalas)

Tundide raames edendatakse kiiresti õpilaste võõrkeelseid suhtlusoskusi igapäevastes situatsioonides. Iga päev toimub 4 tundi, kahes neist tegeletakse grammatika, sõnavara ja häälduse parandamisega. Järgmises 2 tunnis keskendutakse rääkimisele, kuulamisele, lugemisele ja kirjutamisele. Õppetöös kasutatakse õpikut, erinevaid lisamaterjale, rollimänge, samuti ajalehti ja ajakirju.

2. Intensive English –  Inglise keele intensiivkursus 25 ja 30 (25 ja 30 tundi nädalas)

LSI inglise keele intensiivkursus 25 ja 30 keskendub kõigile valdkondadele, mis on vajalikud lühikese ajaga keelevilumuse märkimisväärseks suurendamiseks. See kursus sobib õpilastele, kes soovivad tõhusat tööd teha ning süvitsi inglise keelde ja kultuuri sukelduda. LSI intensiivkursuse hommikused tunnid sarnanevad inglise keele üldkursuse tundidele. Pärastlõunasel ajal pakutakse erinevatel tasemetel ja teemadel valikainete tunde.

3. Plus Course – Pluss kursus

Rühma- ja individuaalõppe kombineerimine on ideaalne juhul, kui vajad lisa abi üldiste oskuste või spetsiifilisemate teemadega. Pluss kursus koosneb 5 või 10 individuaaltunnist. LSI õpetajad koostavad sinu vajadusi järgides sulle sobiva õppekava. Selle kursuse võib valida lisaks inglise keele üldkursusele või intensiivkursustele.

4. English for business – Inglise ärikeel

Selle 10 nädalase tunniga kursuse saab hõlpsasti lisada LSI intensiivkursusele (30), pärastlõunaseks ajaks. Õppetöös kombineeritakse kirjalikud harjutused, esitlused, dialoogid ja rollimängud realistlikes ärisituatsioonides, et saaksid harjutada ja parandada oma oskusi ingliskeelse äri sõnavara, e-kirjade, memode ja kirjade kirjutamise, läbirääkimiste, intervjuude ja telefonikõnede valdkonnas.

5. TOEFL, IELTS

LSI pakub LSI intensiivkursuse 30 raames nende eksamite ettevalmistuskursusi. Kursuse raames toimub nädalas 20 tundi, kus keskendutakse grammatikale ja keeleoskustele, ning 10 tundi, mille fookuses on õpioskuste arendamine ja eksamiks harjutamine.

6. Club 40+

LSI ootab kõigile aasta läbi toimuvaile kursustele mistahes vanuses küpseid õpilasi, kes on „südames noored“. Õppetööle lisaks organiseeritakse sotsiaalseid üritusi, mis on paeluvad just veidi vanemate õpilaste jaoks.

Tegevuste hulka kuuluvad näiteks: külastused muuseumitesse ja kunstigaleriidesse, pruulikodadesse ja veinikeldritesse, ekskursioonid maapiirkondades ja botaanikaaedades, paadisõidud, teatrikülastused.

7. English and Art, History and Culture – Inglise keel ja kunst, arhitektuur, ajalugu ning kultuur

Kas soovid parandada oma inglise keele oskust, õppides samal ajal tundma võõrustaja linna kultuuri? Giidiga ekskursioonid aitavad sul avastada rikkalikku ajalugu, kultuuri ning arhitektuuri. Samuti võid külastada kunstimuuseume, galeriisid ja ajaloolisi vaatamisväärsusi. Kursuse raames toimub 20 inglise keeletundi ning organiseeritakse 3 pärastlõunast üritust nädalas. Tegevuste hulka kuuluvad jalgsi tuurid ning muuseumite/galeriide külastused, mis keskenduvad kohalikule ajaloole, arhitektuurile ja kultuurile.

8. English and Urban Hiking – Inglise keel ja matkad linnakeskkonnas (v.a. Boston)

Arenda oma inglise keele oskust ja koge elu uues linnas, nautides samal ajal seiklusi põneval linnamaastikul! Avasta mitmekesiseid naabruskondi, kohalike toidukohti, parke ja sildu, ning seda kohalike nõu ja soovituste põhjal.

9. English and Food & Drink – Inglise keel ning toit & jook (San Diego)

Ühenda soov täiustada oma inglise keelt ja isu proovida võrratuid toite ja jooke. San Diegos saad maitsta Lõuna-California uusimaid toite ning hulganisti põnevaid fusioon köögi roogi (fusion cuisine).

Tegevusnäited: restoraniskäigud ja külastused turgudele.

10. English and Wine Tasting – Inglise keel ja veini degusteerimine (San Francisco/Berkeley)

Programmiga saab tutvuta SIIT

11. English and Surfing – Inglise keel ja surfamine (San Diego)

Kas soovid ühendada oma inglise keele õpingud ja surfamise? Meie inglise keele ja surfamise kursus koosneb hommikustest keeletundidest ja surfitundidest professionaalse instruktoriga. Hoolimata sinu praegusest surfi oskusest, parandad kursuse käigus kindlasti oma taset, samuti leiad uusi sõpru, kellega koos puhata.

12. English for Teaching – Inglise keel õpetajatele

Kursus on mõeldud teiste keelte kõnelejatele, kes soovivad tulevikus õpetada inglise keelt võõrkeelena. Kursus sisaldab nädalas 20 inglise keele tundi rühmaõppes, lisaks 5 või 10 individuaalõppe tundi.

Hõlmatud teemad: CLIL, Language analysis, lesson planning, teaching the skills of reading, writing, speaking, listening, classroom activities, using resources and materials, looking at learner’s needs, dealing with learner’s mistakes.

13. Coding and Intensive English – Sissejuhatus programmeerimisse (New York)

LSI uus kursus, mis on loodud koostöös TurnToTech kooliga, õpetab programmeerimist, mis on 21. sajandi üks kõige nõutumaid oskusi. Kursuse käigus antakse põhjalik ülevaade veebiarendusest ja rakenduste loomisest. Õpid looma veebilehti ja nutitelefonide rakendusi, õppides samal ajal ka inglise keelt ning seda New Yorgi südames. Kaheksa nädala pikkuse kursuse lõpuks oled valmis saanud oma veebilehe ja nutitelefoni rakenduse. Muidugi on silmnähtavalt paranenud ka sinu inglise keele oskus.

TurnToTech, mis asub New Yorgis, on kaasaegne programmeerimiskool, kus õpetatakse veebiarendust ja rakenduste loomist, samuti antakse õpilastele karjäärialast nõu. Programmeerimise kogemus ja hea inglise keele oskus moodustavad suurepärase vundamendi edasijõudnute kursuste võtmiseks, nt tarkvara arendus/graafiline disain/UX disain, mis on kõik väga nõutud valdkonnad, nii USA-s kui ka mujal. Kui oled kiire õppija, võid üsna pea hakata kandideerima asjakohastele praktikakohtadele või asuda tööle päris enda rakenduse kallal.

Kursuse ülesehitus: Üldkursus 20 + 2 tehnoloogia sessiooni nädalas (8 nädala vältel) Iga programmeerimise aine kestab 3 tundi ning näeb ette slaide, koduseid ülesandeid ning lõputööd.

14. Digital Marketing and Intensive English – Digitaalturundus ja inglise keel (New York)

LSI uuel kursusel õpetatakse digitaalturundust, mis on tänapäeval pea hädavajalik oskusvaldkond. Samal ajal saad õppida inglise keelt New Yorgis – maailma meedia pealinnas.

Pärast kaheksat nädalat lõpetad kursuse põhjalike teadmistega digitaalturunduse erinevaist aspektidest, sh tasuline ja tasuta meedia, otsingumootoritele optimeerimine (SEO), tasulised Google/Twitter/Facebook kampaaniad, sisuturundus, andmetele orienteeritud strateegiad kampaaniate läbiviimiseks, tulemuslikkuse võtmenäitajad (KPI-s) ja sellised tööriistad nagu Mixpanel ja Google Analytics. Õpid mõistma digitaalturunduse uusimaid trende ning seda, kuidas reklaamirahad traditsioonilisi meediavorme (televisioon ja trükimeedia) digitaalmaastikule juhivad. Samuti on märkimisväärselt paranenud ka sinu inglise keele oskus.

Hea inglise keele oskus ning ulatuslikud teadmised digitaalturundusest annavad sulle palju uusi karjäärivõimalusi meie aina digitaliseeruvas maailmas.

Kursuse ülesehitus: üldkursus 20 + 2 tehnoloogia sessiooni nädalas (8 nädala vältel) Iga sessioon kestab 3 tundi ning näeb ette slaide, koduseid ülesandeid ning lõputööd.

Tule tasuta konsultatsioonile