fbpx

LSI (Boston, New York, San Francisco, San Diego)

USA kaunimad linnad San Francisco, San Diego, Boston ja New York on Language Studies International (LSI) keeltekooli filiaalide asukohtadeks. Selle üle 30-aastase eduka õpetamiskogemusega kooli õppekeskused assotsieeruvad kiire, täpse ja mõistva tööstiiliga.

Miks valida just LSI?

  • Keeleõppe ekspert aastast 1965.
  • Keelekoolid üle kogu maailma.
  • Koolid asuvad linnade keskmes.
  • Uusim keeleõppe tehnoloogia.
  • Enam kui 123 rahvusest õpilasi.
  • Individuaalõpe või kursused rühmades.

LSI pooldab dünaamilist ja energilist keeleõpet. Kool usub, et aktiivne suhtlus klassiruumis on efektiivseim keeleõppe moodus – vilumus tuleb vaid keelt rääkides.

LSI keelekeskused on varustatud ajakohaste materjalidega ning paiknevad meeldivas keskkonnas. Arvutiklassid on avatud kõigile õpilastele, seda nii tundide kui ka iseseisva õppimise ajal. Õppekavad on mitmekesised, muuhulgas saab õppida hääldust, grammatikat ning enda sõnavara kasvatada.

Regulaarne nõustamine ja kursuste hoolikas koostamine tagavad kiired edusammud peamiste võõrkeelsete suhtlusoskuste vallas. LSI õpetajad on hoolikalt valitud, sõbralikud ja alati abivalmid.

LSI Boston

Boston on üks USA vanimaid linnu ning seetõttu rikkaliku kultuuripärandi ja rohkete vaatamisväärsustega paik. Kujutava Kunsti Muuseum, Boston Common pargis uisutamine, Fenway Pargis pesapallimängude vaatamine, jne – Bostonil on kõigile midagi meelepärast pakkuda. Tegemist on ideaalse sihtkohaga, kui soovid inglise keelt õppida just Ameerika Ühendriikides.

LSI Boston asub Hiinalinna ning teatri- ja finantspiirkonna piiril, metroo- ja bussipeatuste lähedal. Keelekool pakub õppetööks suurepäraseid ruume ja tehnikat, sh raamatukogu, internetiühendusega arvutiklass ja õpilaste puhkeala.

LSI New York

LSI New York asub kaunis ja ajaloolises majas, mille lõid samad arhitektid, kes disainisid kuulsa Grand Central Station hoone. Antud kool on inglise keele õppimiseks ideaalne. Koolimaja asub One World Trade Center hoone ja moeka Manhattani piirkonna läheduses, maailma põnevaimas linnas.

LSI keelekoolil on viimase peal klassiruumid, kust avanevad lummavad vaated Battery Pargile ja Hudsoni jõele. Õpilaste kasutada on arvutilabor, koosolekuruum, tasuta WiFi ja puhketuba.

LSI San Francisco

Berkeley, mis asub San Francisco vastaskaldal, on pulbitsev üliõpilaslinn, kus elu keerleb California ülikooli linnaku ümber. Tegemist on ideaalse sihtkohaga neile, kes soovivad inglise keelt õppida just Californias. Berkeley’s on hulganisti kohvikuid, poode, restorane ning põnev ööelu, samuti on kõigil külastajatel ligipääs San Francisco vaatamisväärsustele ja kogu Bay Area huvitavatele paikadele.

LSI San Francisco/Berkeley asub Berkeley keskmes, bussi- ja metroopeatuste läheduses, ning lühikese jalutuskäigu kaugusel ülikoolilinnakust, kus rohkesti restorane, kohvikuid, kinosid ja raamatupoode. Kooli valduses on nii siseruumid kui ka ühiseid vabaõhualasid, tasuta internetiühendusega arvutiklass ja raamatukogu – kõik, mida sul USA-s keeleoskuse parandamiseks tarvis võib minna.

LSI San Diego

Miilide viisi kuldseid randu ja meeldivaimad ilmad kõigist osariikidest, loobumata samas kihavast suurlinna elust – kõik see muudab San Diego ideaalseks paigaks, kus Californias inglise keelt õppida.

LSI keelekool paikneb San Diego kesklinnas ning selle läheduses paikneb hulganisti poode, restorane ning ühistranspordipeatusi. Kuulus San Diego loomaaed, Sümfoonia saal ja San Diego laht on kõik kooli juurest kergesti ligipääsetavad. Kool ise asub moodsas hoones, kus õpilaste kasutada on muuhulgas tasuta internetiühendusega arvutiklass.

Tule tasuta konsultatsioonile