fbpx

GLS Berliin

Kool pakub erinevaid majutusvõimalusi.

Korter

Võimalik on elada keeltekooli vahetus läheduses stuudiokorteris, kus on olemas köök, vannituba, telekas, WIFI, voodipesud, köögitarbed ja hinna sees on ka hommikusöök GLS-i kohvikus. Korterit on võimalik üürida nii üksinda kui ka kahe peale mõne teise GLS-i õpilasega.

 

Hotell Oderberger

See hotell asub campuse kõige tähelepanuväärsemas hoones, mis on lausa riikliku kaitse all. Hoone ehitati 1902. aastal avaliku ujulana ja ujula töötab hotellis tänaseni. Hotellis on kolme tüüpi tube:

  • klassikalises toas on olemas telekas, WIFI, kohvikeetja ja külmkapp ning toa juures on eraldi vannituba;
  • köögi nurgaga toas on samuti olemas telekas, WIFI, kohvikeetja ja külmkapp ning vannituba aga lisaks eelnevale on olemas ka väike kööginurk;
  • katusetoas on magamisala katuse all ehk muust toast eraldi ja kõrgemal, loomulikult on olemas telekas, WIFI, kohvikeetja ja külmkapp ning kööginurk ja vannituba.

Kõikide tubade puhul on hinna sees hommikusöök hotellis.

 

Tuba korterist

GLS-il on Berliinis mitu korterit, mida saavad õpilased koos üürida. Igas korteris on täissisutusega köök, vannituba, telekas ja WIFI ning voodipesud. Osades korterites on olemas ka elutuba, telefon, pesumasin ja nõudepesumasin. Igas korteris on 1-3 magamistuba ja neid saab üürida kas üksinda või kahe peale. Hinna sees on hommikusöök GLS-i kohvikus.

 

Ühiselamu

Modernses ühiselamus on 20 korterit, kus elavad enamasti Berliini ülikoolides õppivad tundengid. Kui soovid enda korterit, siis see on kindlasti odavaim variant. Igas korteris on täissisustusega köök, vannituba, telekas, kiire WIFI, voodipesud ja soovi korral on võimalik raha eest kasutada pesumasinaid, mis asuvad keldris.

 

Kodumajutus

Kodumajutus on ideaalne valik, kui soovid enda saksa keelt praktiseerida kohalikega. Kodumajutuse puhul on tagatud eraldi tuba ning jagatud vannituba ja köök. Võimalik on teha kas ise süüa, paluda võõrustajalt hommikusööki või valida hoopis poolpansioni variant. Võõrustajad on nii paarid kui ka vallalised inimesed, nii lastega kui lasteta, nii tudengid, taksojuhid kui ka professorid. Võõrustajad on erinevas vanuses, kuid kõik võõrustajad on GLS-i poolt üle kontrollitud ja paljud neist on võõrustanud juba aastaid. Majutused on koolist ühistranspordiga kas 10-35 min kaugusel (kui broneerite ise kokkamise või vaid hommikusöögiga majutuse) või 30-55 min kaugusel (kui broneerite poolpansioni).

Tule tasuta konsultatsioonile