fbpx

GLS Berliin

GLS Berliin pakub täiskasvanutele 5 erinevat kursust.

 

Standard German

Kursusel on 20 tundi nädalas ja iga tund on 45 min. Õppegrupis on 6 kuni 12 inimest ja see kursus sobib ka täiesti algajatele. Klassides on interaktiivsed lahendused ning kursusel osalejatel on ligipääs lisamaterjalidele internetis. Pärast tunde saab osaleda kooli poolt organiseeritud tegevustes. Vähemalt kolm korda nädalas korraldatakse midagi Berliinis ja toimuvad ka nädalavahetuse ekskursioonid Potsdami, Dresdenisse ja Leipzigi.

 

Semi-Intensive German

Kursusel on 25 tundi nädalas (üks tund on 45 min). Ühes grupis on 6 kuni 12 inimest ja korra kuus alustab ka grupp, mis sobib täiesti algajatele. Klassides on interaktiivsed lahendused ning kursusel osalejatel on ligipääs lisamaterjalidele internetis. Pärast tunde saab osaleda kooli poolt organiseeritud tegevustes. Vähemalt kolm korda nädalas korraldatakse midagi Berliinis ja toimuvad ka nädalavahetuse ekskursioonid Potsdami, Dresdenisse ja Leipzigi.

 

Intensive German

Kursusel on 30 tundi nädalas (üks tund on 45 min). Ühes grupis on kuni 8 inimest ja korra kuus alustab ka grupp, mis sobib täiesti algajatele. Klassides on interaktiivsed lahendused ning kursusel osalejatel on ligipääs lisamaterjalidele internetis. Pärast tunde saab osaleda kooli poolt organiseeritud tegevustes. Vähemalt kolm korda nädalas korraldatakse midagi Berliinis ja toimuvad ka nädalavahetuse ekskursioonid Potsdami, Dresdenisse ja Leipzigi.

 

Standard 30+ vanusele

See kursus sobib neile, kellel vanust 30 ja on soov õppida teiste endaealistega. See kursus toimub ainult suvel juunist kuni augustini, kui keskmine õppijate vanus on madalam. Kursusel on 20 tundi nädalas (üks tund on 45 min). Ühes grupis on kuni 5 kuni 12 inimest ja korra kuus alustab ka grupp, mis sobib täiesti algajatele. Klassides on interaktiivsed lahendused ning kursusel osalejatel on ligipääs lisamaterjalidele internetis. Pärast tunde saab osaleda kooli poolt organiseeritud tegevustes. Vähemalt kolm korda nädalas korraldatakse midagi Berliinis ja toimuvad ka nädalavahetuse ekskursioonid Potsdami, Dresdenisse ja Leipzigi.

 

Crash Course

Kursusel on 30 tundi nädalas, neist 20 on tavapärased tunnid ning 10 on individuaaltunnid. Üks tund kestab 45 min ja see kursus sobib ka täiesti algajatele. Klassides on interaktiivsed lahendused ning kursusel osalejatel on ligipääs lisamaterjalidele internetis. Pärast tunde saab osaleda kooli poolt organiseeritud tegevustes. Vähemalt kolm korda nädalas korraldatakse midagi Berliinis ja toimuvad ka nädalavahetuse ekskursioonid Potsdami, Dresdenisse ja Leipzigi.

Tule tasuta konsultatsioonile