fbpx

GenkiJACS

Kursused:

Standard Japanese Course baaskursusel kasutatakse huvitavaid ja kaasaegseid materjale ja õppimisviise, mis lasevad keskenduda oma keeleoskuse parandamisele. Keelt õpitakse sellisel paindlikul viisil, mis laseb hiljem õpilasel vastavalt olukorrale kohanduda.  Õppetöö toimub väikestes õppegruppides ja väga praktilisel viisil‒õpitakse olulisi suhtlemisoskusi õpetajaga ja hiljem praktiseeritakse seda reaalsetes olukordades, nagu näiteks: restoranis laua reserveerimine, juhised raudteejaama minemiseks, sushi tellimine, ostlemine kaubamajas jne.
Standard kursus sisaldub 20 keeletundi nädalas.

Standard kursusele lisaks on võimalik juurde võtta järgmised moodulid:

Japanese+ Conversation Course kursus põhineb Standard Japanese Course baaskursusele ja lisaks saavad õpilased 5 vestlustundi nädalas, et õppida slängi, murdeid, spetsiaalset sõnavara jne.

Japanese + Traditional Culture kursus võimaldab tutvuda suurepärase Jaapani kultuuriga. Keelt õpitakse Standard Japanese Course baaskursuse järgi ja lisaks tuleb juurde 6 tundi nädalas Jaapanile omaseid traditsioonilisi tegevusi ja kunste: kimono wearing experience, Zazen meditation, Taiko, Japanese paper making.

Japanese + Pop Culture kursus annab võimaluse tutvuda Jaapani popkultuuriga 6 tundi nädalas lisaks Standard Japanese Course baaskursusele. Tegevuste hulgas on ka Manga stiilis joonistamine Jaapani kokakunst, Kawaii monster cafe.
PS! Pop Culture moodulit ei pakuta Kyotos!

Tule tasuta konsultatsioonile