fbpx

GenkiJACS

Jaapani keeltekool GenkiJACS (Genki Japanese and Culture School) on akrediteeritud ja auhinnatud kool, mis õpetab suhtluskeelt rahulikus ja sõbralikus keskkonnas Jaapanis. Kool on üks kahest Jaapani keeltekoolist maailmas, mis on akrediteeritud IALC (The International Association of Language Centres) poolt.

GenkiJACS koolid asuvad Jaapanis kahes asukohas – Fukuokas ja Tokyos. Fukokas saavad õppida noored vanuses 14+ ja Tokyos oodatakse õpilasi, kellel vanust vähemalt 18 aastat.

Fukuoka linn asub Edela-Jaapanis, Kyūshū saarel, olles üks Hiinale ja Koreale lähimaid Jaapani linnu. Selle linna mõõdukas kliima, ilus loodus ja suurepärane asukoht on teinud selle populaarseks sihtkohaks reisijatele nii Jaapanist kui ka väljastpoolt. 1997, 1999 ja 2000. aastal valiti Fukuoka linn parimaks Aasia linnaks ja on mitmel korral valitud ka parima elukvaliteediga linnaks.

Olles üks maailma juhtivamatest linnadest vajab Tokyo vähe tutvustamist. Tokyo asub Kagu-Jaapanis ja on  Jaapani pealinnana selle poliitiline, majandus-, kultuuri-, haridus- ja teaduskeskus, Jaapani keisri ja valitsuse residents ning kogu Ida-Aasia suur äri- ja finantskeskus. Tokyo on väga kosmopoliitne ja maailma üks suurimaid linnu kui arvestada rahvaarvu. Sealjuures on Tokyo valitud korduvalt üheks parima elamisväärtusega linnaks. Kõik see loob suurepärase keskkonna ja olustiku keeleõpinguteks ja enesearenguks. Tokyo on kindlasti linn, mida elu jooksul tuleks külastada.

Tule tasuta konsultatsioonile