fbpx

GenkiJACS

Jaapani keeltekool GenkiJACS (Genki Japanese and Culture School) on akrediteeritud ja auhinnatud kool, mis õpetab suhtluskeelt rahulikus ja sõbralikus keskkonnas Jaapanis.

GenkiJACS koolid asuvad Jaapanis kolmes asukohas – Fukuokas, Tokyos ja Kyotos.

Fukuoka linn asub Edela-Jaapanis, Kyūshū saarel, olles üks Hiinale ja Koreale lähimaid Jaapani linnu. Selle linna mõõdukas kliima, ilus loodus ja suurepärane asukoht on teinud selle populaarseks sihtkohaks reisijatele nii Jaapanist kui ka väljastpoolt. 1997, 1999 ja 2000. aastal valiti Fukuoka linn parimaks Aasia linnaks ja on mitmel korral valitud ka parima elukvaliteediga linnaks.

Olles üks maailma juhtivamatest linnadest vajab Tokyo vähe tutvustamist. Tokyo asub Kagu-Jaapanis ja on  Jaapani pealinnana selle poliitiline, majandus-, kultuuri-, haridus- ja teaduskeskus, Jaapani keisri ja valitsuse residents ning kogu Ida-Aasia suur äri- ja finantskeskus. Tokyo on väga kosmopoliitne ja maailma üks suurimaid linnu kui arvestada rahvaarvu. Sealjuures on Tokyo valitud korduvalt üheks parima elamisväärtusega linnaks. Kõik see loob suurepärase keskkonna ja olustiku keeleõpinguteks ja enesearenguks. Tokyo on kindlasti linn, mida elu jooksul tuleks külastada.

Kyoto oli kunagi Jaapani pealinn ning kuigi see enam nii pole, peetakse seda linna siiani Jaapani südameks. Budistlikud templid, shinto pühamud, lossid ja aiad –  need on vaid mõned põhjused, miks Kyotot külastada. Kyoto on jätkuvalt üks paremini säilinud linnu kogu Jaapanis, mistõttu on see suurepärane sihtkoht, kui teie eesmärk on saada osa Jaapani ajaloost.
GenkiJACS kool asub vaid mõne minuti kaugusel imelisest Gioni piirkonnast, mis on Kyoto üks vanimaid ja traditsioonilisemaid paiku. Siin võib ka juhtuda, et teie teed ristuvad Maikoga (Geiša õpilane) või isegi Geiša endaga.

Tule tasuta konsultatsioonile