fbpx

EC London 30+

Pakutavad kursused:

General & Intensive English

Keskendub inglise keele süvaõppele, olles tasemelt sobilik nii algajale kui ka edasijõudnule.  Arendatakse ühtaegu nii kirjutamist, lugemist, kuulamist kui ka rääkimist, eesmärgiga parandada õppija juba olemas oleva inglise keele taset. General English kursuse raames õpitakse 20 tundi nädalas ja Intensive English kursuse õppetöö näeb ette 30 tundi nädalas, sh 10 tundi vabal valikul Special Focus aineid.

English in the City

Tagab kursusel osalejale eelkõige praktilise keelekasutuse. Lisaks tavapärastele inglise keele tundidele tehakse tutvust ka linna ajaloo ning kultuuriga. Suulise eneseväljendusoskuse paneb proovile võimalus suhelda kohalikega. Õppetöö raames toimub 30 tundi nädalas.

One-to-One

On spetsiaalselt üles ehitatud vastavalt õppuri individuaalsetele vajadustele. Õppetöö toimub eratundidena ja sobib hästi neile, kes soovivad lihvida oma keeleoskusi lühikese aja jooksul. Kursus on mahult paindlik, nädalas võib tundide arv jääda 2 kuni 40 vahele.

English for Work

Kursuse fookus paikneb ärimaastikul vajaliku keele õpetamisel. Lisaks tavapärastele inglise keele tundidele osaleb õpilane ka inglise ärikeele tundides. Kursus sobib seega neile, kellel on vaja keelt lihvida töö tarbeks. Nädalas toimub kokku 30 tundi.

Tule tasuta konsultatsioonile