fbpx

EC London 30+

EC London 30+ on unikaalne Londoni südalinnas paiknev keelekeskus, mis paneb rõhku elukestvale õppele, pakkudes mitmesuguseid inglise keele kursuseid üle 30-aastastele täiskasvanutele.

Õppetöö on üles ehitatud vanuselisi eripärasid arvestades, mistõttu on tagatud optimaalseim keeleõppemetoodika. EC London 30+ õppurite kogukond on multikultuurne, olles populaarseks valikuks näiteks Brasiiliast, Prantsusmaalt ja Jaapanist pärit õpilaste seas. Parima kogemuse saamiseks leidub EC London õppuritele mitmeid vaba aja veetmise võimalusi, sh iganädalased teejoomingud ja Whitechapel galerii külastus.

Kool on mugavalt varustatud raamatukogu, interaktiivsete tahvlite, tasuta WiFi ning arvutitega. Õpilastele on tagatud individuaalsed õpiruumid ning suurem õpiruum, keskuse esimesel korrusel on võimalik einestada ka kohvikus. Keeleoskuse avardamisele pööratakse suurt tähelepanu, mistõttu lisaks kursustele korraldab EC London vestlusringe ja loengutesarju, häälduse parandamisest huvitunud saavad aga kaasa teha häälduskliinikumis.

Tule tasuta konsultatsioonile