fbpx

DID Deutsch Institut

Deutsch in Deutschland on 45 aastat tagasi rajatud keelekoolide võrgustik Saksamaal, mis võimaldab kvaliteetset keeleõpinguid neljas põnevas linnas: Berliinis, Frankfurdis, Hamburgis ja Münchenis.

DID instituudis usutakse tulihingeliselt, et parim viis saksa keele õppimiseks on teha seda just Saksamaal, pühendudes korraga nii keele kui ka kultuuri omandamisele. DID-i sihikindel töö kvaliteetse hariduse tagamisel on teinud instituudist ühe suurima ja hinnatuima keelekeskusse Saksamaal. Igal aastal käib nende koolides õppimas üle 5000 keelehuvilise.

Kõik instituudi õpetajad on kõrgharidusega emakeele kõnelejad, kes oma õpingutes keskendunud just saksa keele kui võõrkeele õpetamisele. Paljud neist on varem ka välimaal õpetanud ning omavad seetõttu väärtuslikke kogemusi ja detailseid teadmisi sellest, kuidas rahvusvahelisi õpilasi kõige paremini õppetöös juhendada.

Deutsch Institut ootab oma aastaringselt toimuvaile kursustele õpilasi, kel vanust on vähemalt 17 aastat. Sobiv keelerühm leitakse kõigile, ka neile, kes saksa keelega alles tutvust teevad. Rühmad on parajalt väikesed (10-12 inimest).

Tule tasuta konsultatsioonile