fbpx

Bristol Language Centre

Pakutavad kursused:

1. General English 20 – Inglise keele üldkursus (20 tundi nädalas)

Selle kursuse abil parandad kiiresti inglise keele oskusi ning jõuad oma eesmärkideni. Kasvatad enesekindlust ja vilumust keelekasutuseks õppetöös, suhtlemisel või äris. BLC-is õpetatakse praktilist inglise keelt elulisteks situatsioonideks.

Kursus sobib õpilastele vanuses 18 ja üle, kelle keeleoskus võib varieeruda algtasemest edasijõudnu tasemeni. Õpilased määratakse nende oskustele vastavasse rühma kursuse alguses tehtava testi põhjal. Kursusega on võimalik liituda mistahes ajal ning õppida Sulle sobiva perioodi vältel.

BLC kasutab õppetöös kommunikatiivset lähenemist. Seega õpid inglise keelt aktiivses ja haaravas keskkonnas, kus sul on rohkesti võimalusi õpitut harjutada. Õpetajad on kõrgelt kvalifitseeritud, kogenud ning teevad endast kõik aitamaks Sul oma inglise keele oskusi edendada.

BLC kasutab õppematerjalidena muuhulgas muusikat, videoid, ajalehti, raadiosaateid ning interneti, nii õpid mõistma ja kasutama reaalselt kasutatavat inglise keelt. Sul avaneb võimalus õppida koos eri rahvusest inimestega, misläbi puutud kokku paljude erinevate kultuuridega, rääkides klassikaaslastega siiski inglise keeles.

2. Intensive English 30 – Inglise keele intensiivkursus (30 tundi nädalas)

See kursus on inglise keele oskuse parandamiseks ideaalne juhul, kui sul on õppetööks piiratud aeg või pead oma keeleoskust lühikese ajaga võimalikult palju parandama, et sooritada mõni eksam või ajada korda tähtsad tööasjad.

Selle kursuse abil parandad kiiresti inglise keele oskusi ning jõuad oma eesmärkideni.  Intensiivkursuse õpilaste keeleoskused paranevad keskmiselt 50% kiiremini kui inglise keele üldkursusel osalejatel. Seega on intensiivkursus  kõige tõhusam ja kõrgeima väärtusega kursus.

Inglise keele intensiivkursus võimaldab Sulle 7,5 lisatundi põhjalikku keeleõpet ning osalemisõiguse reede pärastlõunastes valikainete tundides. Populaarsemate valikainete hulgas on hääldusõpe, inglise keel töö eesmärkidel, esitlusoskused, arutlemine ja väitlus, ning akadeemiline inglise keel.  BLC õpetajad valivad igal nädala tundide teemad vastavalt õpilaste huvidele ja vajadustele.

Tegemist on täiskoormusega inglise keele kursusega, s.t tunnid toimuvad hommikuti ja pärastlõunasel ajal ka.  Kursus sobib õpilastele vanuses 16 ja üle, kelle keeleoskus võib varieeruda algtasemest edasijõudnu tasemeni.

Õpilased määratakse nende oskustele vastavasse rühma kursuse alguses tehtava testi põhjal. Kursusega on võimalik liituda mistahes ajal ning õppida Sulle sobiva perioodi vältel.

3. IELTS prepration 30 – IELTS eksami ettevalmistuskursus (30 tundi nädalas)

Sellel kursusel keskendutakse inglise keele oskuse parandamisele rahvusvaheliselt tunnustatud IELTS eksami läbimiseks (International English Language Testing System), mis on vajalik astumaks ülikooli Ühendkuningriigis.

Kursuse vältel:

  • õpid nippe, tehnikaid ja strateegiaid, mis aitavad sul eksamiülesandeid enesekindlamalt ja edukamalt lahendada;
  • selleks, et eksamil tõestada, et mõistad, kirjutad ja kõneled inglise keelt suurepäraselt, täiendad rohkelt sõnavara ja õpid juurde grammatilisi struktuure;
  • õpid põhiteemasid ja tüüpülesandeid, mis on loodud peegeldama, kuidas sa inglise keelt oma õppetöös, tööl ja toimetustes inglise keelt kõnelevates maades kasutad;
  • harjutad põhjalikult rääkimist, kuulamist, lugemist ja kirjutamist, et oma inglise keele oskust kõigis valdkondades parandada.

4. Business English 30 – Inglise ärikeel (30 tundi nädalas)

BLC pakub individuaalsetele õppuritele ja õpilasrühmadele paindlikke inglise ärikeele kursusi, kus arendatakse praktilisi keeleoskusi, mis on vajalikud töökohal ning ärisuhtluses. See kursus ühendab inglise keele üldkursuse pärastlõunaste intensiivtundidega.

Hindame sinu keeletaset ja huvivaldkondi, et saaksime läheneda õppetööle võttes arvesse just sinu vajadusi. Pakume laia teemaderingi, sh rahvusvaheline turundus, e-kaubandus, raportite kirjutamine, läbirääkimised ning ettekannete tegemine. Õppetöös kasutatakse materjale netist, raadiost ja televisioonist, samuti sinu töövaldkonnaga sobivatest allikatest.

Kursuse tulemused:

  • Sinu ärikeel ja keelekasutus erialases kontekstis paraneb märgatavalt;
  • oled võimeline rahvusvahelises keskkonnas edukamalt tööasju ajama.
Tule tasuta konsultatsioonile