fbpx

Bristol Language Centre

Bristol Language Centre on Briti Nõukogu akrediteeritud dünaamiline keeltekool, mis pakub laia valikut täiskasvanutele suunatud inglise keele kursusi.

BLC-is tehakse järjepidevat tööd, et akadeemiline õppekava oleks tasakaalus õpilaste eesmärkide ja soovidega. Praktiline keeleõpe toimub uusima tehnoloogia abil ning tähtsaks peetakse ka elavat sotsiaalprogrammi ja suurepärast majutust.

Bristol on Inglismaa lääneosa suurim linn, mis tuntud Bansky teravmeelse tänavakunsti ja riigi pikima ajalooga teatri poolest. Samuti teatakse Bristolit kui pulbitsevat muusikaelu keset. Linn on äärmiselt jalgratta-sõbralik, mida mainivad õpingute positiivse lisahüvena paljud BLC õpilased.

Bristol Language Centre’is õpib igal aastal sadu inimesi ligi 50 eri riigist. Kool on kiiresti populaarsust kogunud tänu kõrgetasemelisele keeleõppele, paindlikele tunniplaanidele (osaleda saab päevastes ja õhtustes tundides), personaalse õppekava võimalusele ja individuaalsele tudengitoele.

Keeleõpe on BLC-s korraldatud nii, et õpilased omandaksid kõrgel tasemel praktilise keeleoskuse, mis võimaldab ladusalt suhelda igapäevastes situatsioonides ning tulla hõlpsamini toime ingliskeelses töö- ja koolikeskkonnas.

Koolis on 18 kaasaegset ja valgusküllast klassiruumi, 14 arvutiga multimeedia keskus. Õppetöö käigus on õpilaste kasutada ka BLC tahvelarvutid. Majas on mitu puhkeala, kus saab lõõgastuda ja kasutada kogu hoonet hõlmavat WiFi-võrku.

Tule tasuta konsultatsioonile