fbpx

Alpha College of English

Pakutavad kursused:

Inglise keele üldkursus

Inglise keele üldkursused annavad õpilastele võimaluse osaleda kvaliteetse keeleõppe tundides ning õppida tundma Dublini omapära ning võlusid. Põhikursused koosnevad 20 õppetunnist nädalas (igapäevane kohvipaus kestab 20 min). Tunnid toimuvad esmaspäevast reedeni, ajavahemikus 09.00 – 13.00. Intensiivkursus koosneb 25 õppetunnist nädalas (20 hommikust tundi + 5 lisatundi nädalas, kolmapäeviti ja neljapäeviti 14.00 – 16.05). Super intensiivkursus koosneb 30 õppetunnist nädalas (20 hommikust tundi + 10 lisatundi nädalas, esmaspäevast neljapäevani 14.00 – 16.05).

Inglise üld- ja ärikeel

Inglise keele üldkursuse tunnid hommikupoolikuti ja inglise ärikeele tunnid kahel pärastlõunal nädalas. Inglise ärikeele mooduli eesmärk on aidata õpilastel mõista ja kasutada efektiivse ingliskeelse ärisuhtluse sõnavara ja põhimõtteid.

Tegemist on üldise kursusega, mis ei ole mõeldud ühe kindla valdkonna süvitsi omandamiseks. Kursusel õpitakse igapäevastes töösituatsioonides ja ärisuhtluses vajalikku inglise keelt. Tundides käsitletavate teemade hulka kuuluvad juhtimine, ettevõtlus, tööintervjuud, keskkonna probleemid, standardid ja eetika, reklaamindus, telefonikõned ja e-kirjad, esitlused, bränding, turundus ja müük, kliendisuhte juhtimine.

Turismivaldkonna inglise keel

See kursus on loodud spetsiaalselt neile, kes töötavad rahvusvahelise turismi valdkonnas ning soovivad arendada nii oma inglise keele suhtlusoskust kui ka turismi vallas vajalikke teadmisi. Kursuse läbinud õpilastel on parem arusaam rahvusvahelise turismi sektori toimimisest ning edukate kliendisuhete loomisest.

Inglise keel ja fotograafia

Fotograafia moodul on mõeldud fotograafiahuvilistele, kes soovivad sama kirega kaaslaste seas ingliskeelses keskkonnas oma pildistamisoskusi arendada.

Selle mooduli tunde annavad filmikunsti ja teletöö kraadiõppe läbinud juhendajad, kel on kogemusi fotograafia, televisiooni ja raadio töö valdkonnas. Samuti on nad kvalifitseeritud inglise keele õpetajad, kelle unikaalne kogemuste pagas, asjakohased teadmised ja entusiasm muudavad selle programmi õpilastele kahtlemata meeldejäävaks ja kasulikuks. Õpilased osalevad hommikuti nende keeletasemele vastavais inglise üldkeele tundides ning suunduvad pärastlõunal fotograafia tundidesse (5 päeval nädalas 2 nädala jooksul).

Travel Talk (50+) 

See on huvitav ja kultuurne keelekursus, mis on eksklusiivselt välja töötatud inimestele vanuses 50+. Nauditavad keeletunnid on kombineeritud põnevate võimalustega avastada Iirimaa kultuurset pärandit. Võimalus on pühenduda ka kindlale valdkonnale millest grupp huvitatud on, olgu selleks siis muusika, kunst, fotograafia, ajalugu, arhitektuur või hoopis kalapüük, matkamine või golf.

Tule tasuta konsultatsioonile