fbpx

Alpha College of English

Alpha College of English on kvaliteetset inglise keele õpet pakkunud juba aastast 1989.

Paljud õpetajatest on koolis töötanud üle 15 aasta. Staažikate töötajate ja uute meeskonnaliikmete koostöös on tagatud ideaalne kooslus kogemustest, innovatsioonist ja pühendumusest õppetööle. Alpha College on avatud väga erineva taustaga õpilastele, sh erialaspetsialistid, juhid, teadlased, insenerid, uurijad, õpetajad ja tudengid, samuti inimesed, kes soovivad oma keeleoskust parandada sotsiaalsetel eesmärkidel.

Kooli õpilased toovad alatasa välja, kuivõrd maagiline paik on Dublin ning kui raske siit lahkuda on. Linnas valitseb soe ja sõbralik atmosfäär. Inglise keel on Iirimaal kõige enam kasutatav keel ning kohalikele meeldib külalistega tutvuda ja vestelda. Ka teiste rahvuste esindajaid julgustatakse inglise keeles rääkima.

Oled oodatud liituma pärastlõunaste ja laupäevaste ekskursioonidega, mida organiseerivad kooli enda giidid (õpilastele ilma lisatasuta), kes tunnevad linna ja selle ümbrust imehästi ning viivad osalisi paikadesse, kuhu turistid enamasti minna ei oska. Sul tuleb maksta vaid sissepääsu eest kohtades, kus need on kehtestatud (proovitakse keskenduda siiski kohtadele, kuhu pääseb tasuta). Reedeti korraldatakse Alpha peoõhtut, mille raames lähevad õpilased ja õpetajad ühiselt linna peale nädalavahetust tähistama. Samuti pakub kool informatsiooni erinevate kultuuri, kunsti, muusika, teatri ja spordi ürituste kohta, mida Dublinis külastada.

Tule tasuta konsultatsioonile