fbpx

Village Camps

Kursuste üldinfo

French Language Camp (Šveits)

Vanus: 10-17

Laager paikneb Šveitsi Alpides, 90 minuti kaugusel Genfist Leysin’i külas. Küllaltki intensiivse laagri raames õpitakse keelt 30 tundi nädalas. Tegemist on suurepärase programmiga, mis võimaldab noorukitel leida sõpru, veeta lõbusat aega, avastada oma potentsiaali, suurendada enesekindlust, saada motivatsiooni ja parandada oma hindeid. Igal hommikul võivad lapsed tegeleda aktiivse meelelahutusega – spordi, tantsimise ja muusikaga – ning pärastlõunal arendada keeleoskusi professionaalsete õpetajate juhendamisel.

French Language Camp (Prantsusmaa)

Vanus: 11-17

Laagrid asuvad ühe rahvusliku looduskaitseala vahetus läheduses Lõuna-Prantsusmaal. Laagri lähedal asub maailma tuntuim koobas Chauvet (35 tuhande aasta vanuste kaljujoonistustega). Programmid viiakse läbi jõeäärses koolikompleksis Vallon Pont d’Arc lähistel. Asudes vaid autosõidu kaugusel Genfist ning Vahemerest, on keeleõppe ja koolitundide väline aeg sisustatud ekskursioonide ja meelelahutusüritustega. Närvikõdi pakkuv Ardèche River piirneb mägirattateede, matkaradade ja ronimisseinadega, mis asuvad sõna otseses mõttes õpilaste akna all. Valloni linnas saab selle vähese aja, mis keeleõppest ja sportimisest üle jääb, veeta kohvikutes või sisseoste tehes. Kahenädalane programm sisaldab kokku 24 tundi (60 min) keeleõpet.

Vaata näidiskursuse kava

Adventure and Activity – River Experience Camp (Prantsusmaa)

Vanus: 11-17

Tegemist on unikaalse programmiga, mis sobib õueelu entusiastidele. Laager põhineb laiaulatuslikel seiklustel, mis leiavad aset  jõgedel ja mägedel, ilusas ja silmapaistvas Ardeche piirkonnas, Lõuna-Prantsusmaal. Oma maheda ja päikeselise kliimaga on see suurepäraseks kohaks, kus viibida. Kursuse raames külastatakse ajaloolisi koopaid, käiakse mägironimas, kanuumatkal ja mägirattasõidul. Kursuse tipphetkeks on 30-kilomeetrine kanuumatk Ardeche jõel, mis kulmineerub ööbimisega tähistaeva all. River Experience laager ei sisalda eraldi keeletunde! Nende asemel on erinevad aktiivsed tegevused. Tegevuste juhendamisel kasutatakse inglise keelt, mida laagri juhendajad vabas kasutuses valdavad.

Vaata näidiskursuse kava

Tule tasuta konsultatsioonile