fbpx

Village Camps

Village Camps on enam kui 45-aastase õpetamiskogemusega keeleõppeprogramm, mille suvelaagritest on osa võtnud üle 200 tuhande lapse ja noore. Eluaegsed sõbrad, unustamatud mälestused ning mis kõige tähtsam – kiire keeleareng – on just need, mida iga programmist osalenu endaga kaasa võtab.

Mitmed laagrilised osalevad programmis korduvalt – see näitab aga õppetöö tõelist meelepära ja kvaliteeti. Täisikka jõudes asuvad osad neist tegutsema laagrivanematena. Seetõttu on tänaseks umbes neljandik laagri töötajatest progammis ise osalenud ja on just sel põhjusel ka pädevad tagamaks uutele osalejatele parima kogemuse.

Õppimine käib üheskoos lõbuga ning lõbu käib üheskoos õppimisega – just see põhimõte onVillage Camps’i arvates kõige tähtsam. Tagatakse keelevõimete kiire areng, tutvustatakse erinevaid kultuure, luuakse uusi sõpru, tõstetakse osalejate enesekindlust. Samuti õpetatakse, kuidas toime tulla erinevate väljakutsetega, külastatakse uusi paiku ja vaba aeg täidetakse aktiivsete tegevustega. Village Camps on ideaalne variant neile, kes soovivad oma suve sisustada võimalikult mitmekülgselt!

Tule tasuta konsultatsioonile