fbpx

Studio Cambridge

Majutusvõimalused

Sir George

Sir George laager pakub kodumajutust Cambridge linnas. Õpilased, kes seda võimalust kasutavad, peaksid olema valmis kooli/koolist iseseisvalt bussiga liikuma (mitte kauem kui 30min). Kooli ees on bussipeatus, millest mööduvad paljud bussid. Kodumajutuses jagavad tuba kaks õpilast, kes on erinevast rahvusest ning samast soost. Toitlustus on hinna sees.

Sir Edward

Kõikidele programmis osalevatele õpilastele pakutakse koolilinnakus paiknevat ühiselamu majutust. Poistele ja tüdrukutele on eraldi väga turvalised ja mugavad ühiselamud.  Tubades on reeglina kuni kaks last, kuid mõned toad majutavad ka kuni kuus last. Studio Cambridge personal ööbib samuti ühiselamus, mis tagab 24h tunnise järelvalve. Iga seitsme õpilase kohta on üks õpetaja, mis tagab suure individuaalse lähenemise.

Toitlustus toimub imelises keskaegses söögisaalis. Toit hinnati viimasel ülevaatusel “erakordselt heaks”.  Söögikorrad on tasakaalustatud, toitaineterikkad ja maitsvad. Igal hommikul pakutakse “inglise hommikusööki” ning lõunal ja õhtul on mitmekesine toiduvalik. Toitlustus on hinna sees.

Sir Michael 

Saadaval on koolile lähedal asuv turvaline ühiselamu. Studio Cambridge personal elab samuti ühiselamus, tagades sellega 24h järelvalve. Enamus toad on üksikud, kuid mõned on kahesed toad. Saadaval on ka kodumajutus. Toitlustus on hinna sees.

Tule tasuta konsultatsioonile