Studio Cambridge

Pakutavad kursused

Sir George (14-17 a) Inglise keel + Academic Skills

Sir George on aastaringne laager (v.a. juuni, juuli, august) noortele vanuses 14-17. Studio Cambridge on sellenimelist laagri korraldanud juba aastast 2008. Õppetöö toimub viktoriaanlikes hoontes. Koolilinnakus on kohvikud, arvutid interneti võimalustega,  aed, ning 22 klassiruumi. Linnaku lähedal on sisebassein, spordihall ja mitmeid teisi spordiväljakuid. Laager on ideaalne noortele, kes soovivad ühendada õpingud ja puhkuse väljaspool suve. Kursusega soovitatakse ühineda üheks kuni neljaks nädalaks.

Intensiivsed õpingud hõlmavad endas 21h nädalas (15h inglise keele ja 6h Academic Skills õppesuuna tundi). Tunnid toimuvad nii hommikuti kui ka pärastlõunal. Viimased on fokuseeritud akadeemiliste oskuste arendamisele (esseede kirjutamine, väitlus, ettekannete tegemine, loov lähenemine õppimisele). Igal õhtul v.a. kolmapäeval on õpilastele kavas vabaaja programm. Lisaks on lai valik teisi võimalusi päeva/õhtut sisustada spordi, kunsti ja käsitöö, kultuuri ning keeleõppe valdkonnas.

Sir Edward (9-13 a) Harry Potteri temaatika

Sir Edward’i suvelaager on suunatud lastele vanuses 9-13. Laager toimub King’s Ely koolis, mis on üle maailma kuulus ning prestiižne internaatkool. Koolilinnakus on ühendatud keskaegne arhitektuur modernsega.

King’s Ely territoorium asub Ely kesklinnas, ning on väga turvaline. Koolilinnakus on õpilastele mõeldud puhketoad, arvutid vaba interneti pääsuga, söögisaal. Lisaks on linnakus soojendusega välibassein, tenniseväljak, spordihall, kunsti ja käsitöö tuba ning teisi spordiväljakuid.

Harry Potteri raamatud on 2018 a laagri põhiteemaks. Inglise keele õppimine (15 h nädalas) ja vabaaja tegevus ühendatakse suures osas kõnealuse raamatu ja samanimelise ekraniseeringu temaatikaga. Vaadeldakse ekraniseeringu kõnekeelt, näitlejate elulugusid, kuidas rolle on täidetud, ning legende ja müüte, mis on Harry Potteri lugude taga. Vabaaja tegevus hõlmab endas “Maraudersi kaardi” aardejahti, tri-wizard’i turniiri, võlukepi meisterdamist, loitsu lausumist, “Quidditch’i – stiilis” mänge.

Igal õhtul toimub erinevaid vabaaja veetmis programme. Lisaks on lai valik teisi vabaaja veetmis võimalusi nagu spordi, kunsti ja käsitöö, kultuuri ning keeleõppe valdkonnas. Laager on suurepärane võimalus noortel fännidel ühendada hobi teadmiste omandamisega.

Sir Michael Creative Social Media (14- 17 a)

Väga populaarset Sir Michaeli programmi on korraldatud Studio Cambridge’s aastast 1969. Nüüd on võimalus ühendada keeleõpe  Creative Social Media kursusega. Laager on mõeldud noortele vanuses 14-17.  Kursuse eesmärk on omandada laiahaardeline osavus sotsiaalmeedias, kasutades selleks erinevaid tänapäevaseid tehnoloogilisi võimalusi. Viktoriaanlikus koolilinnakus on kohvikud, arvutid interneti võimalustega, ilus aed, ning 22 klassiruumi. Linnaku lähedal on sisebassein, spordihall ja mitmeid teisi spordiväljakuid.

Tunnid toimuvad nii hommikuti kui ka pärastlõunal. Programmis sisaldub inglise keelt 15h ja sotsiaalmeedia õppesuunda 6h nädalas.

Kursus käsitleb sotsiaalmeedia erinevaid omandusi, ning kuidas neid tahke enda jaoks parimal võimalikul viisil tööle panna.

  • Kombineeritakse sotsiaalmeediat ja inglise keele oskusi
  • Antakse iganädalane projekt
  • Uuritakse effektiivseid võimalusi, kuidas end sotsiaalmeedias esile tuua
  • Uuritakse tänapäevast interneti inglise keele kõnekasutust

Igal õhtul on valik erinevaid vabaaja tegevusi.

Võta ühendust