fbpx

Studio Cambridge

Pakutavad kursused

1. Sir George (14-17 a) Inglise keel + New World Skills

Sir George on aastaringne laager (v.a. juuni, juuli, august) noortele vanuses 14-17. Studio Cambridge on sellenimelist laagrit korraldanud juba aastast 2008. Õppetöö toimub viktoriaanlikes hoonetes. Koolilinnakus on kohvikud, internetivõimalusega arvutid,  aed, ning 22 klassiruumi. Linnaku lähedal on sisebassein, spordihall ja mitmeid teisi spordiväljakuid. Laager on ideaalne noortele, kes soovivad ühendada õpingud ja puhkuse väljaspool suveaega.

Intensiivsed õpingud hõlmavad endas 21h õpet nädalas (15h inglise keele ja 6h New World Skills õppesuuna tundi). Tunnid toimuvad nii hommikuti kui ka pärastlõunal. Viimased on fokuseeritud akadeemiliste oskuste arendamisele (esseede kirjutamine, väitlus, ettekannete tegemine, loov lähenemine õppimisele jne). Igal õhtul v.a. kolmapäeval on õpilastele kavas vabaaja programm. Lisaks on lai valik teisi võimalusi päeva/õhtut sisustada spordi, kunsti ja käsitöö, kultuuri ning keeleõppe valdkonnas.

2. Sir Edward (8-16a)

Sir Edward’i suvelaager on suunatud lastele vanuses 8-16. Laager toimub King’s Ely koolis, mis on maailmakuulus ning prestiižne internaatkool. Koolilinnakus on ühendatud keskaegne arhitektuur modernsega.

King’s Ely territoorium asub Ely kesklinnas, ning on väga turvaline. Koolilinnakus on õpilastele mõeldud puhketoad, internetiga arvutid ja söögisaal. Lisaks on linnakus soojendusega välibassein, tenniseväljak, spordihall, kunsti- ja käsitöötuba ning spordiväljakud.

Iga õhtu toimuvad erinevaid vabaaja programmid. Lisaks on lai valik teisi vaba aja veetmise võimalusi nagu sport, kunst, käsitöö, kultuuri ning keeleõpe. Laager on suurepärane võimalus ühendada hobi teadmiste omandamisega.

3. Sir Michael Creative Social Media (13- 17a) 

Creative Social Media kursus ei toimu 2022.a. Saab osaleda Classic (15 tundi nd), Intensive (21 tundi nd) või Global Leaders (21 tundi nd) kursustes.

Väga populaarset Sir Michaeli programmi on korraldatud Studio Cambridge’s aastast 1969. Nüüd on võimalus ühendada keeleõpe  Creative Social Media kursusega. Laager on mõeldud noortele vanuses 13-17.  Kursuse eesmärk on omandada laiahaardeline osavus sotsiaalmeedias, kasutades selleks erinevaid tänapäevaseid tehnoloogilisi võimalusi. Viktoriaanlikus koolilinnakus on kohvikud, interneti võimalusega arvutid, ilus aed ning 22 klassiruumi. Linnaku lähedal on sisebassein, spordihall ja mitmeid teisi spordiväljakuid.

Tunnid toimuvad nii hommikuti kui ka pärastlõunal. Programmis sisaldub inglise keelt 15h ja sotsiaalmeedia õppesuunda 6h nädalas.

Kursus käsitleb sotsiaalmeedia erinevaid omadusi ning aitab mõista, kuidas neid enda jaoks parimal viisil tööle panna.

  • Kombineeritakse sotsiaalmeediat ja inglise keele oskusi
  • Antakse iganädalane projekt
  • Uuritakse efektiivseid võimalusi, kuidas end sotsiaalmeedias esile tuua
  • Uuritakse tänapäevast inglise keele kasutust internetis

Igal õhtul on valik erinevaid vabaaja tegevusi.

Tule tasuta konsultatsioonile