fbpx

Severnvale Academy

Severnvale pakutavad kursused:

1. Starline (13-16 a)

Kursus sisaldab 20 keeletundi nädalas (1 keeletund 45 min). Väikestes gruppides omandavad õpilased inglise keele praktilisi oskusi paljude kvalifitseeritud õpetajate käe all. Vastavalt arengule on õpilasel võimalik jooksvalt tasemetestide abil liikuda edasi sobivama tasemega keelegruppi, et tagada jõukohane õpe. Õpilased võtavad osa mitmekülgsest tegevuskavast, et kinnistada omandatud teadmisi praktilises keskkonnas.

Vaata näidiskursuse kava

2. Express (15-17 a)

Kursus sisaldab 20 keeletundi  ja 8 tundi grammatika ning suhtlusoskuste õpet nädalas (1 keeletund 45 min). Väikestes gruppides omandavad õpilased inglise keele praktilisi oskusi paljude kvalifitseeritud õpetajate käe all. Vastavalt arengule on õpilasel võimalik jooksvalt tasemetestide abil liikuda edasi sobivama tasemega keelegruppi, et tagada jõukohane õpe. Õpilased võtavad osa mitmekülgsest tegevuskavast, et kinnistada omandatud teadmisi praktilises keskkonnas.

3. IELTS Accelerator (15-17 a)

Kursus sisaldab 28 keeletundi nädalas, millest 20 on nö tavakeele tunnid, 4 lisa grammatika tunnid ning 4 IELTS eksami ettevalmistavad tunnid (1 keeletund 45 min). Kursuse lõppedes on võimalik sooritada ka IELTS eksam. Küsi eksami kuupäevi!

Tule tasuta konsultatsioonile