fbpx

Severnvale Academy

Severnvale Academy laste ja noorte suvised keelelaagrid on sisutihedad ja huvitavad. Programmid sobivad vanusele 13-16 ja 15-17.

Evenori pikaajaline partnerkool asub otse Shrewsbury kesklinnas. Kooli asutasid 1982. aastal vennad Rogers’id, kes olid pikalt ka Severnvale Academy tegevjuhid ning on siiani kooliga tihedalt seotud.

Suurlinna kärast eemal asuv imekaunis keskaegne linnake Shrewsbury on Inglismaa üks pärlitest. Sinna sõites on võimalik osa saada tõelisest inglise kultuurielamusest – linna kaunistavad ajaloolised tudori stiilis hooned, suured pargid, arvukad pubid ja külalislahked inimesed.

Shrewsbury kandis räägitakse nn. „Queen’s English’it”, millega peetakse silmas absoluutselt regionaalse aktsendivaba inglise keelt. Samuti on Severnvale linna ainus keeltekool. Kohapeal on võimalus tunnetada tõelist inglise keskkonda ning tänavapildis on kuulda enamjaolt vaid inglise keelt!

Hiljutise ISI (Independent Schools Inspectorate) monitooringu ja raporti kohaselt omistati Severnvale koolile hinnang “Exceed Expectations”, ehk kool on ootused ületanud. Raportikohaselt jätsid sügava mulje õpetamise kvaliteet, õpilastele pakutav kogemus, kooli juhtimine ning professionaalsus.

Tule tasuta konsultatsioonile