fbpx

Scuola Leonardo da Vinci

Programmi info

Itaalia keele suveprogramm on suurepärane kombinatsioon keeleõppest ja vabaaja tegevustest. Programm sisaldab 2 nädala jooksul 40 itaalia keele tundi, kokandus-, kunsti- ja käsitöötunde ning sportlikke tegevusi (sh vibulaskmist).

Keeletunnid keskenduvad suulise eneseväljendamisoskuse arendamisele, lisaks tavatundidele toimuvad tegevused, mis aitavad õpitut kinnistada ja keelt praktiseerida. Eriline rõhk lasub aga sõnavara rikastamisel. Tunnid toimuvad esmaspäevast reedeni ning iga tund kestab 45 minutit. Õppetunnid toimuvad erinevatel tasemetel (A1-B2), kuid grupid moodustatakse sõltuvalt iga osaleja enda tasemest (määratakse esimesel päeval spetsiaalse testi abil).

Kõik õpetajad on läbinud professionaalse ettevalmistuse ning lisaks kõrgharidusele on neil ka kvalifikatsioon õpetada itaalia keelt võõrkeelena. Kogu õpetajaskond teeb oma tööd erilise hoolega ning oskab arvestada iga lapse individuaalseid keelelisi iseärasusi. Just sellise metoodikaga on garanteeritud kõigile programmis osalejatele tõhus võõrkeele õpe.

Tule tasuta konsultatsioonile