fbpx

Scuola Leonardo da Vinci

Scuola Leonardo da Vinci asutati Firenzes 1977. aastal. Seda tuntakse eelkõige kui itaalia keele ja kultuuri instituuti. Tänaseks on sellel mitmeid keelekoole üle kogu riigi ning suviti korraldatakse noortele keelelaagreid kaunis Campania regioonis.

Leonardo da Vinci koolis usutakse, et parim viis keelt õppida on seda esimesest päevas alates aktiivselt rääkida. Nii omandavad õpilased väga kiirelt igapäevaseks suhtluseks vajaliku sõnavara. Kooli keelekursused põhinevad kommunikatiivsel meetodil ning arendavad võrdselt rääkimise, kuulamise, kirjutamise ja lugemise oskusi. Kõik õpilased saavad koolist tasuta enda tasemele vastavad õppematerjalid, mis on koostatud õpetajate poolt. Et muuta keeleõpe võimalikult stimuleerivaks, kasutatakse tundides erinevaid audiovisuaalseid materjale, kaasaegset kirjandust, ajakirju, filme, mängulisi harjutusi ja muud kasulikku.

Kooli suvistesse keeltelaagritesse oodatakse itaalia keelt õppida soovivaid lapsi vanuses 11-16. Keelelaagri toimumispaigaks on imeilus mereäärne Marina di Ascea, mis jääb UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluva Cilento rahvuspargi aladele. Laagris kombineeritakse ühistegevused ja sport puhkuse ning keeleõppega. Lapsed on kogenud õpetajate ja juhendajate pideva järelvalve all, mis tagab neile turvalise ja toreda võõrkeelelaagri.

Tule tasuta konsultatsioonile