fbpx

Our World English Schools

Pakutavad kursused:

1. English plus Activity (8-14, 12-17 a)

Kursus mis ühendab endas keeleõppe ja aktiivsed tegevused. Õpilased kogevad laiavalikulist programmi, mis arendab lisaks keeleoskusele ka teisi oskusi. Igapäevaselt liigutakse programmiga uue teema juurde: ajakirjandus ja blogimine; digitaalfotograafia; kokandus; kunst ja käsitöö.

Vaata näidiskursuse kava

 

2. English plus Soccer (8-17 a)

English plus Soccer with Chelsea FC Foundation- Poistele mõeldud kursus ühendab endas keeleõppe ja jalgpalli. Kursuse tipphetkedeks võib lugeda külaskäike Stamford Bridge’i ja Wembley staadionitele.

Vaata näidiskursuse kava

 

4. English plus Theatre and Dance (8-14, 12-17 a)

Kursus mis lisaks keeleõppele tugevdab oskusi ka näitlemises; laulmises; tantsimises ja lavakunstis. Kursuse kõrghetkeks on külastus London Musical Show’le West End’i teatris.

Vaata näidiskursuse kava

 

5. IELTS Exam Preparation (14-17 a)

Spetsiaalne kursus mis valmistab ette õpilasi rahvusvahelise keeletesti IELTS’i jaoks. Kursusel keskendutakse akadeemilise Inglise keele arendamisele. Kursuse lõpus on võimalik sooritada lisatasu eest ka IELTS test.

Vaata näidiskursuse kava

 

6. Global Young Leaders (14-17 a)

Kursus keskendub keeleõppe kõrvalt keelepraktikale läbi arutelude, debattide ja kriitilise mõtlemise. Kursus on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad jätkata oma kooliteed Inglismaal.

Vaata näidiskursuse kava

Tule tasuta konsultatsioonile