fbpx

Our World English Schools

Our World English Schools on oma 23 tegutsemisaasta jooksul jõudsalt kasvanud ja arenenud ning igal suvel õpib seal enam kui 1000 keelesõpra, kuni 50st erinevast riigist.

Our World English Schools on pereettevõte ning kodust atmosfääri on tunda ka keelekursustel. Õpilaste heaolu on väga suure tähtsusega ning koolipersonal on alati valmis selle nimel tegutsema. Õhtuti toimuvad üritused ning kahel päeval nädalas toimuvad ka ühepäevased ekskursioonid Londonisse ja teistesse lähedal asuvatesse suurlinnadesse.

Keelekursused toimuvad kolmes keskuses:
Caterham School koolilinnak asub kohas kus Lõuna-Londoni äärelinn kohtub idüllilise Inglise maakonnaga. Kool on mugavas vahetusläheduses nii Londoni kui ka peamiste lennujaamadega. Caterhami linn asub koolilinnakust ühe miili kaugusel, võimaldades lastel külastada ohutult ostukeskuseid, vaatamisväärsuseid ja tutvuda tõelise Inglise maaeluga. (ei korraldata 2020.aastal)

Dulwich College asub Dulwichi linnakeses vaid 20. minutlise sõidu kaugusel Londonist. Dulwich College on olnud õppimise keskuseks alates selle asutamisest 1619. aastal, väärtustades nii traditsioone kui ka modernseid õppimisvõimalusi.

Wycombe Abbey laiub 200-aakrilisel parkmetsaga ümbritsetud territooriumil ning asub vaid 30-min sõidu kaugusel London Heathow lennujaamast. High Wycombe linn jääb koolist vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele.
Koolikompleks pakub kaasaegseid õppe- ja vaba-aja veetmise võimalusi, sh ka suur spordihoone 25. m sisebasseini ja tantsustuudioga. Samuti on koolil olemas eraldi Performing Arts Centre.

Tule tasuta konsultatsioonile