fbpx

LAL keeltekool

Pakutavad kursused

1. Classic summer (9-17 a)

LAL suvekool on ette nähtud selleks, et julgustada tudengeid suhtlema inglise keeles ja kasvatada seeläbi nende enesekindlust. Igal õppeastmel arendatakse lugemise, kirjutamise, rääkimise (ka hääldamise) ja kuulamise oskusi. Sealjuures on põhirõhk kommunikatsioonil.

Õpetajad aitavad arendada õppimisoskuseid läbi erinevate harjutuste, et õpilane oleks õppetöös veelgi iseseisvam. Õppetöö toimub klassis, kus on 15 õpilast, mis annab võimaluse saada personaalsemat õpet. Samal ajal on võimalus suhelda ja praktiseerida koos teiste õpilastega.

2. Film-making (11-17 a)

Filmide tegemise suvekooli programm Berkhamstedi koolis tähendab seitset õppeseanssi ja filmide tegemise praktikat, mis kestab kokku üle kahe nädala. Õpilastel on võimalus külastada Warner Brothers Harry Potter Studio Tour’i, et mõista, kuidas eksperdid filme toodavad. Programm sisaldab endas ka 15 General English tundi nädalas.

Õpilased, kes valivad filmide tegemise suvekooli programmi, saavad kõigele lisaks teadmisi filmiproduktsioonist ja võimaluse neid praktikas rakendada.

Filmi tegemise pakett sisaldab kaamerat koos vajaliku tehnikaga, stsenaariumi kirjutamist, lugude ülesehitust, filmimist ja monteerimist. Eesmärk on kirjutada, esitada ja filmida lühifilm, kasutades kursuse jooksul kasutatud tehnikat ja omandatud oskusi.

3. Coding Summer School (11-17 a)

 

PS! Kursustele on võimalik lisatasuna juurde broneerida:

-Intensive English keeletunde (3h/nd)
-Individuaal tunde
-Harry Pottery stuudio tuur

Kursuste ja kooli keskuse kohta leiate lisainfot siit

 

Tule tasuta konsultatsioonile