LAL

Classic summer

LAL suvekool on ette nähtud selleks, et julgustada tudengeid suhtlema inglise keeles ja kasvatada seeläbi nende enesekindlust. Igal õppeastmel arendatakse lugemise, kirjutamise, rääkimise (ka hääldamise) ja kuulamise oskusi. Sealjuures on põhirõhk kommunikatsioonil.

Õpetajad aitavad arendada õppimisoskuseid läbi erinevate harjutuste, et õpilane oleks õppetöös veelgi iseseisvam. Õppetöö toimub klassis, kus on 15 õpilast, mis annab võimaluse saada personaalsemat õpet. Samal ajal on võimalus suhelda ja praktiseerida koos teiste õpilastega.

Film-making

Filmide tegemise suvekooli programm Berkhamstedi koolis tähendab seitset õppeseanssi ja filmide tegemise praktikat, mis kestab kokku üle kahe nädala. Õpilastel on võimalus külastada Warner Brothers Harry Potter Studio Tour’i, et mõista, kuidas eksperdid filme toodavad. Programm sisaldab endas ka 15 General English tundi nädalas.

Õpilased, kes valivad filmide tegemise suvekooli programmi, saavad kõigele lisaks teadmisi filmiproduktsioonist ja võimaluse neid praktikas rakendada.

Filmi tegemise pakett sisaldab kaamerat koos vajaliku tehnikaga, stsenaariumi kirjutamist, lugude ülesehitust, filmimist ja monteerimist. Eesmärk on kirjutada, esitada ja filmida lühifilm, kasutades kursuse jooksul kasutatud tehnikat ja omandatud oskusi.

Filmide tegemise suvekooli programm algab kas 8. või 22. juulil.

Sightseeing

LAL koolil on enda kirjutatud noorte õpilaste õpikud eesmärgil, et noortel oleks parem õppida. Need on modernsed ja õppetööd hõlbustavad ning õpikutes on kasutatud erinevaid meetodeid, et kindlustada kiirem õpitulemus.

Igal tunnil on kaks osa. Esimeses osas kasutatakse LAL kooli õpikuid, et täiendada sõnavara, grammatikat ja parandada hääldust. Samuti harjutatakse kuulamist, rääkimist, lugemist ja parandatakse kirjutamisoskust. Iga tunni teises osas tehakse praktiline harjutus. Need ülesanded aitavad saada paremaks õppijaks kui ollakse eemal klassiruumist. Seal ei õpita ainult head inglise keelt, vaid seal kohtutakse ja õpitakse tundma inimesi üle terve maailma. See annab võimaluse luua uusi sõprussuhteid ja saada kogemusi, mis jäävad terveks eluks. Kõik kursuse materjalid on kooli poolt.

Fun-packed learning

LAL suvekool pakub palju erinevaid sportimise ja vabaaja veetmise võimalusi. Tegevused varieeruvad nädalast nädalasse, kuid mõned tegevused sisaldavad aardejahti, talendishowd, karaoket, erinevaid mänge, oksjonit ja viktoriiniõhtuid.

Sportlikematele õpilastele on üritused nagu mini Olümpiamängud, kus on dodgeball, ragbi, kiire kriket, jalgpall jne. Samuti on esimesel päeval disko ja viimasel päeval leiavad aset tseremooniapidustused koos lahkumispeoga.

Igal nädalal on ka ekskursioonid väga erinevates kohtades, mis on kas meelelahutuslikud, kultuursed või hariduse eesmärgil… või kõike kolme! Samuti on võimalus avastada ümbruskonda ning leida uut ja huvitavat.