fbpx

GLS (Berliin ja München)

Pakutavad kursused:

Munich Sports laager toimub Baierimaa kõige kuulsamas spaa linnas Bad Tölz´is. Laagril on suurepärased sportimise võimalused. Lisaks saksa keele tundidele on võimalik tegeleda näiteks jooga, ujumise või rulasõiduga. Palju aega veedetakse ka vabas õhus Baierimaa Alpides

Munich Adventure seikluslaager leiab aset kaunis restaureeritud endises hotellis Münchenist lõunapool. Kohe laagripaiga kõrval on Alpide üks ilusamaid järvi Lake Spitzingsee. Ümbruskond on väga maaliline. Laager rõõmustab spordi ja seiklushimulisi – tundide järgselt käiakse GPS’iga matkamas, ehitatakse parve, magatakse lõkketule valgel värskes õhus.

Munich Young and Fun laager asub 50 km kaugusel Münchenist lõunas, Josefstalis, väikses Bavaaria külakeseses Alpides. Paik on väga populaarne ka  sakslaste endi hulgas, kes armastavad seal veeta oma suvepuhkust. Kohalikud lapsed on kaasategevad ka laagris ning osalevad koos välismaa noortega pealelõunastes tegevustes. See annab hea võimaluse tundides omandatut kohe praktiseerida. Kool, kus toimuvad õppetunnid asub 800 m kõrgusel merepinnast, mis tagab vaimustava vaate.

Soovi korral saab lisaks broneerida järgnevaid spordikursusi:
Tennis: 100 EUR/nädalas (3 x 60 min)
Jalgpall: 60 EUR/nädalas (3 x 90 min)

Berlin Water Sports laager toimub Berliini lähedal, järveäärses linnakeses Blossinis ning selle raames on lisaks saksa keele õppimisele võimalik tegeleda mitmete erinevate veespordialadega nagu kanuusõit, purjetamine, surfing ja katamaraanisõit. Õhtuti korraldatakse aga diskosid, grillimisi ja lõkkepidusid.

Berlin College asub kuulsal Kastanienallee’l, mis on hüüdnimeks saanud casting alley, kuna seal toimuvad alalõpmata filmivõtted ajalooliste filmide tarbeks. Sellises mainekas kohas on noortel suvel võimalik õppida keelt ja tutvuda maailma ühe tähelepanuväärsema linna vaatamisväärsustega.

Berlin Villa on sobilik koduhubasust ja turvalisust hindavale noorele, kes sooviks keelt õppida ja elada Berliini südames asuvas vaikses villatüüpi majas. Seda peab tõepoolest oma silmaga vaatama minema, sest asukoht Kurfürstendammi lähedal viitab hoopis linna ühele atraktiivsemale ostlemispiirkonnale!

Berlin Riverside laager toimub Haveli jõe kallastel, kus õpilastel on ideaalne võimalus ühendada keeleõpe, suurlinnamelu ja rahulik puhkus suvepäikese all. Muidugi ei puudu ka ekskursioonid tähtsamate vaatamisväärsuste juurde.

Tule tasuta konsultatsioonile