fbpx

GLS (Berliin ja München)

German Language School (GLS) on tegutsenud aastast 1983 ning selle õppetingimused on ühed Euroopa parimad.

Saksa keelt Saksamaal õppides omandad keele koos parimatega: GLS kool Berliinis on saanud viis korda Star School Germany auhinna ja on üks parimaid keeltekoole Saksamaal.

Samuti on kooli hooned on väga luksuslikud (kaks hotelli suure basseiniga) – teist nii luksuslikku kooli Euroopas ei ole. Tegemist on ka ainsa keeltekooliga Saksamaal, mille käsutuses on 16 000 ruutmeetrine kaasaegne linnak ja 2 hotelli. Linnakus leidub 60 hästi valgustatud klassiruumi, kohalikku toitu pakkuv restoran, 50 korterit ning 72 kõigi mugavustega hotellituba. Korraga mahutab GLS kuni 600 eri rahvusest ja vanusest õpilast. Kõikidel õpetajatel on olemas vajalik kvalifikatsioon ning ülikoolist saadud erialakraad.

Pole tähtis kas sa oled 7 või 17 – GLS kool pakub huvitavaid saksakeele laagreid igale vanusele nii Berliinis kui ka Münchenis. Lisaks keele täiendamisele on selles koolis tagatud uued sõbrad ja unustamatud kogemused. Ükskõik kas armastad suurlinnamelu või veedad aega parem “Kirgede tormi” seriaali maagiliste mägijärvede ääres – GLS leiab just Sinule sobiva paiga, kus veeta meeleolukas suvepuhkus!

Tule tasuta konsultatsioonile