Brighton Language College

Pakutavad kursused

Junior Vacation ja Junior Vacation Intensive (12-17)

Keelekursused on sobilikud noortele vanuses 12-17. Junior Vacation sisaldab 20 keeletundi nädalas ning intensive 32 keeletundi nädalas. Grupis on maksimaalselt 16 õpilast. Programmi kuulub ka huvitav vabaaja -ja ekskursiooniprogramm.
Vabaajaüritused on näiteks: Brighton Boat Trip, Brighton Pavilion, Watersports, Bowling, Barbeque, Beach Volleyball ja palju muud!
Laupäeval toimuv täispikk ekskursioon viib noored näiteks Londonisse, Oxfordi või teistesse lähedalasuvatesse linnadesse.

Vaata näidiskursuse kava – standard programm

Vaata näidiskursuse kava – intensiivne programm

 

Family Course – Explorer ja Safari (5-11)

Perekursus on mõeldud lastele vanuses 5-11 ning lapsega kaasasolevale emale/isale. Explorer kursus sisaldab hommikusi keeletunde, Safari kursus lisaks veel pärastlõunast vaba-aja programmi. Perekursused on lõbusad ja kaasahaaravad ning ülesehitatud selliselt, et lastel tekiks juba varases eas huvi keeleõppe vastu. Tunnid on hoolikalt koostatud vanuselisi eripärasi arvesse võttes.
Lapsega kaasasolev lapsevanem saab ise otsustada, kas soovib osaleda täiskasvanute keelekursusel või võtta aeg maha ning lihtsalt ringi uudistada. Ema/isa ööbib samas peres, kus laps.
Võimalikud pärastlõunased tegevused (Safari kursus): Sea Life Adventure, Mini Golf & Ice Cream, Pottery Painting, Picnic, Pizza Making vms.

 

Tule tasuta konsultatsioonile