fbpx

Brighton Language College

Pakutavad kursused

1. Summer  Vacation  (12-17 a)

Keelekursused on sobilikud noortele vanuses 12-17. Summer Vacation sisaldab 20 keeletundi nädalas. Grupis on maksimaalselt 16 õpilast. Programmi kuulub ka huvitav vabaaja -ja ekskursiooniprogramm.
Vabaajaüritused on näiteks: Brighton Boat Trip, Brighton Pavilion, Watersports, Bowling, Barbeque, Beach Volleyball ja palju muud!
Laupäeval toimuv täispikk ekskursioon viib noored näiteks Londonisse, Oxfordi või teistesse lähedalasuvatesse linnadesse.

Vaata näidiskursuse kava – standard programm

2. Global Leadership (15-17 a)

Global Leadership kursus annab suurepärase võimaluse panna keeleõpe praktikasse ning valmistada ennast ette globaalseks mõttemaailmaks. Need interaktiivsed, projektipõhised õppetunnid on spetsiaalselt loodud selleks, et arendada õpilaste keeleoskust, kaasata neid ülesannetesse, mis arendavad meeskonnnatööd, koostööd ja eneseteadlikkust.

Programmi eesmärgiks on pakkuda õpilastele võimalus uurida ja parendada enda kriitilist mõtlemist, suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, probleemilahendamisoskust, debateerimist jpm. Seda kõike tehakse läbi juhtum-uuringute, projektide ja meeskonna ühisürituste. Programm on mõeldud vanusele 15-17 a ning sisaldab 35 keeletundi nädalas (1 tund 45 min).

3. Family Course – Explorer ja Safari (5-11 a)

Perekursus on mõeldud lastele vanuses 5-11 ning lapsega kaasasolevale emale/isale. Explorer kursus sisaldab hommikusi keeletunde, Safari kursus lisaks veel pärastlõunast vaba-aja programmi. Perekursused on lõbusad ja kaasahaaravad ning ülesehitatud selliselt, et lastel tekiks juba varases eas huvi keeleõppe vastu. Tunnid on hoolikalt koostatud vanuselisi eripärasi arvesse võttes.
Lapsega kaasasolev lapsevanem saab ise otsustada, kas soovib osaleda täiskasvanute keelekursusel või võtta aeg maha ning lihtsalt ringi uudistada. Ema/isa ööbib samas peres, kus laps.
Võimalikud pärastlõunased tegevused (Safari kursus): Sea Life Adventure, Mini Golf & Ice Cream, Pottery Painting, Picnic, Pizza Making vms.

 

Tule tasuta konsultatsioonile