fbpx

Brighton Language College

Junior Vacation inglise keele suvised keelekursused on mõeldud noortele vanuses 12-17 a.  Valikus on nii standardne kui ka intensiivne programm. Lastel vanuses 5-11 on võimalus osaleda perekursusel.

BLC keeltekool alustas oma tegevust juba 1996. aastal ning on praguseks üks juhtivamaid keeltekoole Brightonis. Keeltekool asub Inglismaa kuurortlinna Brightoni südalinnas, vaatega Royal Pavilion`ile ja on kahe minuti kaugusel kuulsast Brightoni muulist. Suvel kasutatakse ka University of Brighton ruume, mis asuvad Brighton Language College´st vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel.

Kool pakub innovaatilisi ja põnevaid keelelaagreid nii teismelistele kui ka noorematele õpilastele. Võimalik on valida ka perekursus (Family Course), kus 5–11 aastased lapsed saavad osaleda koos vanematega.

Kooli akadeemilised standardid tagavad, et õpilane saab inglise keele laagris optimaalse õpikogemuse läbi efektiivsete keeleõppe kursuste. BLC suhtluspõhise lähenemisega keeleõppele omandab õpilane vajalikud oskused ja strateegiad oma eesmärkide saavutamiseks.

Kooli töötajad on pühendunud, et aidata õpilastel jõuda sihtmärkideni. Samuti on õpetajad pidevalt olemas, et aidata, julgustada ja informeerida õpilasi kõikidest BLC võimalustest.

Noorte suvised keelelaagrid Brighton Language College’is pakuvad õpilastele üle maailma head haridust, põnevaid vabaajaprogramme ja huvitavaid üritusi.

Tule tasuta konsultatsioonile