fbpx

Arsenal Soccer School

Arsenal Soccer School on spetsiaalselt disainitud kooliprogramm poistele vanuses 9-17 ja tüdrukutele vanuses 9-16, mis kuulub hinnatud Exsportise keeltekooli kursuste hulka.

Arsenal Soccer on kursus, kus on kombineeritud keeleõpe ja tipptasemel jalgpall.

Kursus leiab aset neljas erinevas inglise internaatkoolis – Worth, Oundle, Clayesmore ja Seaford.

Seaford School kooli peetakse Inglismaa üheks ilusaimaks. Koolil on pikk ja muljetavaldav jalgpalli mängimise ajalugu. Asukohaks on imeline Surrey maakond, lähedal Londonile ja Inglismaa peamistele lennujaamadele. Seaford pakub õpilastele suurepäraseid jalgpalli mängimise võimalusi ning kaasaegset õppimise keskkonda traditsioonilise Briti kooli keskkonnas.
Koolis on õpilaste kasutada ujula, spordiväljakud, isiklikud hoiuruumid ja ühised aja veetmise ruumid.

Clayesmore School asub kaunil 62-aakrisel alal Dorseti maakonnas, Suurbritannia südames, asudes vaid lühikese sõidu kaugusel sellistest tuntud linnadest nagu Bournemouth, Poole, Southampton ja Bristol. Lisaks keeleõppe hoonetele on koolil ragbiväljakud, teatri- ja spordihall ning sisebassein.

Oundle School paikneb samanimelises ehedas inglise kaubalinnas. Kooli seitsmeteistkümnenda sajandi ehitised asuvad laiali üle kogu linnakese, mis teeb sellest justkui ühe suure õpilaslinnaku

Vaata ka Exportise laagrite VIDEOT

Tule tasuta konsultatsioonile