fbpx

Exsportise

Kui sa oled 9-17 aastat vana, armastad sporti või muusikat ja tahad täiendada oma oskusi professionaalide abiga, samal ajal praktiseerides inglise keelt, siis see laager on sinu jaoks!

Laagrid ühendavad professionaalsed sporditreeningud inglise keele õppega, mis on akrediteeritud Briti Nõukogu poolt. Laagris töötavad kvalifitseeritud treenerid kes on saanud väljaõppe just laste õpetamiseks.
Lähenemine inglise keele õppele on samuti professionaalne ja aktiivne. Keelt õpitakse mitte ainult klassis laua taga vaid ka sportimise ajal. Programmid toimuvad neljas imekaunis ehtinglaslikus koolikompleksis: Clayesmore School, Oundle School, Seaford School ja Worth .

Clayesmore School asub kaunil 62-aakrisel alal Dorseti maakonnas, Suurbritannia südames, asudes vaid lühikese sõidu kaugusel sellistest tuntud linnadest nagu Bournemouth, Poole, Southampton ja Bristol. Lisaks keeleõppe hoonetele on koolil ragbiväljakud, teatri- ja spordihall ning sisebassein.
PS! Clayesmore kool 2021. a valikus pole!

Oundle School paikneb samanimelises ehedas inglise kaubalinnas. Kooli seitsmeteistkümnenda sajandi ehitised asuvad laiali üle kogu linnakese, mis teeb sellest justkui ühe suure õpilaslinnaku.

Seaford School asub Suurbritannia maapiirkonna südames, 20km kaugusel Chichesteri linnast, ilusas ja turvalises asukohas. Seaford College’l on viis majutushoonet, muusikastuudio ja kvaliteetsed keeleõppe võimalused. Koolil on tenniseväljakud, golfirajad ja välibassein.

Worth kooli võib pidada Inglismaa üheks kauneimaks. Kooli territoorium laiub 500 aakrilisel maa-alal, imelises Sussexi maakonnas. See on vaid lühikese sõidu kaugusel Londonist ja Brightonist ning Gatwick lennujaam jääb sealt ca 25 min autosõidu kaugusele. Kool pakub väga häid ja mugavaid tingimusi. Olemas on jalgpalliväljak, staadion, tennise- ja golfiväljakud, spordihall, teatri-, muusika- ja tantsustuudiod.

Tule tasuta konsultatsioonile