fbpx

CATS College

Alates 1952. aastast on CATS College aidanud tuhandetel õpilastel oma akadeemilisi eesmärke saavutada ning taganud neile suurepärase ettevalmistuse edasiseks õppetööks maailma prestiižeimais ülikoolides.

CATS College oli erakoolide seas teerajaja juba 25 aasta eest, kui seal loodi Suurbritannia esimene mahukas ettevalmistav haridusprogramm (Foundation programme), ning on jätkuvalt omataoliste koolide esirinnas, pakkudes pidevalt uuenevaid õppekavasid tagamaks õplastele parim võimalik haridus ja õppetingimused. 2013. aastal suundus  CATS College’ist rekordiline kogus lõpetajaid Cambridge’i ja Oxfordi ülikooli.

Kool tegutseb kindla visiooni alusel, mis näeb ette keskendumist tulevaste juhtide arendamisele. Elu 21. sajandi keskpaigas on pidevas muutumises, domineerivad globaliseerumine ja tehnoloogia areng. CATS College’i töötajaskond on pühendunud noorte ettevalmistamiseks pidades silmas just neid tingimusi. Samuti peetakse tähtsaks personaalset lähenemist – iga õpilase õppetöös arvestatakse tema oskusi, soove ja tulevikuplaane.

Igale õpilasele määratakse personaalne juhendaja, kes aitab paika panna jõukohased, kuid väljakutset pakkuvad eesmärgid eraldi õppeainete ja ka kogu programmi raames. Koolis väärtustatakse rahvusvahelist keskkonda ning erilist tähelepanu pööratakse õppetöö käigus inglise keele arendamisele.

CATS College jaguneb mitmeks kooliks, mis paiknevad Suurbritannia hariduselu keskpunktides. Õppida on võimalik kuulsas ülikoolilinnas Cambridge’is, Inglismaa kõige turvalisemas ülikoolilinnakus Canterburys või pulbitsevas pealinnas Londonis.

CATS College Canterbury

Canterbury on üks vanimaid ja kaunimaid Inglismaa linnu, kust jõuab Londonisse vaid tunniga ja Pariisi kahega. Canterbury kool kannab endas traditsioonilise inglise internaatkooli vaimu ning pakub muuhulgas IB-õpet ja A-levels programmi. Lisaks äärmiselt kvaliteetsele baasharidusele saavad õpilased valida üle 100 erineva hobitegevuse vahel ning  läbida maailma tipp-ülikoolide netikursusi.

Koolis paikneb SAT-testide keskus ning õpilasi valmistatakse ette edukaks ülikooliteeks Ameerikas ja mujal maailmas. CATS College Canterbury koolipere teeb järjepidevat ja pühendunud tööd, et varustada õpilased oskuste ja kogemustega, mis tagavad neile kohad kõrge tasemega ülikoolides.

Kool on saanud kuningannalt aukirja märkimisväärse töö eest rahvusvaheliste õpilastega.

CATS College Cambridge

Cambridge’i värskelt valminud koolilinnak ühendab traditsioonid ja innovaatilisuse. Tegu on spetsiaalselt CATS College’i jaoks ehitatud kompleksiga, mis koondab uuendusliku õppehoone ja modernse ühiselamu turvalisse ja looduskaunisse linnakusse.

Nagu teisedki CATS College harud, on seegi kool tuntud suurepäraste õppetulemuste ja üldise kõrge akadeemilise taseme poolest. Koolis õpib alla 400 inimese, mis võimaldab tihedamat ja tõhusamat suhtlust õpilaste ja õptajate vahel. Õppekavas on valida kahe erineva kestusega A-levels programmi vahel.

CATS College London

CATS Londoni kool rajati 2011. aastal ning see on kiiresti täitunud motiveeritud ja ambitsioonikate õpilastega, kes pärit ligi 60 erinevast riigist. CATS Londoni rohkete hüvede hulka kuulub suurepärane asukoht ühes maailma põnevaimas pealinnas, kus lisaks akadeemilisele haridusele saavad õpilased tutvuda ka rikkaliku kultuurieluga. Enamik õpilasi suundub peale õpinguid Londonis mõnda Inglismaa tipp-ülikooli.

Kooli õppekavas on lisaks 2-aastasele (5 või 6 õppeperioodi) A-levels programmile saadaval ka intensiivkursus, mis kestab ühe aasta. Hobitegevuste programm annab õpilastele võimaluse meelepäraselt lõõgastuda ning avastada ja arendada täiesti uusi huvialasid.

CATS College’ist tutvumisvideo

Tule tasuta konsultatsioonile