fbpx

Välismaa ülikooli kandideerimine – kuidas Evenor aidata saab?

Tule tasuta konsultatsioonile

Välismaa ülikooli kandideerimine – kuidas Evenor aidata saab?

 

Välismaa ülikooli kandideerimine on põnev aga samas ka veidi hirmutav protsess. Internetist võib leida informatsiooni erinevate maailma ülikoolide kohta nii palju, et ajab silme eest kirjuks. Kogu info läbilugemine võtab aega ja ikka jääb närima kahtlus, kas midagi jäi kahe silma vahele või millised dokumendid tuleb ikkagi kandideerimiseks esitada?

Siin saavadki olla abiks Evenori haridusspetsialistid, kes jagavad Sulle hea meelega infot ja aitavad avalduse ülikooli õigesti ära vormistada. Millist abi ja tuge saame välismaa ülikooli kandideerimisel täpsemalt pakkuda loe allolevalt.

  • Personaalne suhtlus

Meil töötavad haridusspetsialistid, kelle töö ongi Sinuga suhelda. Kuna haridusspetsialistid suhtlevad tihedalt ka partnerülikoolidega, koguvad ja organiseerivad infot, on neil olemas kompetents ja kõik vajalikud teadmised, et edastada Sulle vajalik info just Sinu emakeeles, vältida kaheti mõistmist ning tagada kogu kandideerimisprotsessi sujuv kulgemine. Pakume konsultatsioone täiesti tasuta ja see annab võimaluse kohe tegeleda just Sinu küsimuste ja muredega näost-näkku. Haridusspetsialistid aitavad samm-sammult lahti seletada kogu kandideerimise protsessi ning toetavad Sind teekonna lõpuni.

  • Tugi oluliste otsuste langetamisel

Enamasti on õpilasel mingi idee, mis ülikoolis ta soovib tulevikus õpinguid jätkata, kuid isegi sel juhul tasub tulla nõustamisele. Oskame soovitada parimat ülikooli just Sinu vajadusi ja soove silmas pidades. Kui Sul ei ole aga veel aimugi, millisesse ülikooli soovid kandideerida, saavad haridusspetsialistid pakkuda Sulle asjakohast infot erinevate ülikoolide erialade ja programmide kohta, sisseastumisnõuete kohta ning ka näiteks tuleviku tööväljavaadete kohta konkreetse ülikooli lõpetanuna.

  • Põhjalikkus

Kui iseseisvalt kandideerides pead infot internetist taga ajama ja alati jääb sisse väike kahtlus, et äkki ma olen midagi olulist kahe silma vahele jätnud, siis konsultatsioonile tulles ongi kõik info ühes kohas olemas! Meil on oma valdkonnas pikaaegne kogemus, kõikides partnerülikoolides isiklikud kontaktid ja oleme endale kandideerimisprotsessid viimse detailini selgeks teinud. Lisaks on haridusspetsialistid läbinud erinevaid ülikoolide poolt korraldatud koolitusi ja treeninguid ning teavad seega täpselt, mis dokumente ja millises järjekorras on vaja, et kandideerimisprotsess läheks võimalikult ruttu ja valutult. Need kogemused ja teadmised ongi väärtus, mida saame pakkuda ning mida omal käel kandideerides on raske omandada.

  • Siseinfo

Tuginedes pikale tööstaažile ja isiklikele kontaktile on haridusspetsialistidel tihti siseinfot, mida niisama internetist ei leia. Näiteks, milliseid toetusi ja stipendiume on võimalik taotleda, mis on taotlemise eeltingimused ja millise institutsiooni poole tuleb pöörduda. Sageli sellist infot avalikult üleval ei ole ja peab oskama õigest kohast küsida, et infot saada. Vahel arvatakse, et tuleb olla erakordselt tark, et saada finantstoetust ja/või stipendiumi, kuid sageli piisab vaid õigesse kohta kandideerimisest.

  • Alati olemas

Elame Sinu teekonnale kaasa juba peale esimest kokkupuudet, ning oleme alati vaid meili või telefoni kõne kaugusel valmis Sind aitama igas küsimuses. Kas dokument tuleb esitada Wordi kujul või PDF-vormingus? Kas õppima minekuks on vaja õppeviisat, kui ja, siis kust seda taotleda saab? Kuidas ja kuhu ma lennujaamast edasi minema pean?  Nende ja kõigi teiste küsimustega võib meie poole julgelt pöörduda ning leiame igale küsimusele vastuse ja igale probleemile lahenduse.

  • Alati järje peal

Aitame Sul hoida kätt pulsil, et Sa ei magaks maha ühtki olulist tähtaega ja kõik vajalik saaks varakult tehtud ja esitatud. Ajame näpuga järge, et ükski samm ülikooli kandideerimisprotsessis ei jääks vahele. Saad olla kindel, et Sinu avaldus jõuab õigete inimesteni, õigel ajal ja sisaldab kõike nõutut.

Evenoril on juba pea 20 aastat kogemust välismaise hariduse vallas. Selle aja jooksul omandatud kogemuste põhjal võime julgelt öelda, et suudame pakkuda professionaalset nõustamisteenust ning leiame just Sulle sobiva haridusprogrammi ja tingimused. Tule meie kontorisse tasuta nõustamisele ja teeme Sinu unistuse välismaal õppimisest teoks!