fbpx

4 põhjust, miks minna välismaa keelekursusele sügisel või talvel

Tule tasuta konsultatsioonile

4 põhjust, miks minna välismaa keelekursusele sügisel või talvel

Mõtled minna keelekursusele välismaale? Kuigi liialt lühike suvi võib teha meele mõruks, on ka sügisel ja talvel nii mõndagi pakkuda. Kõrghooaja välisel ajal keelekursustele minek on hea võimalus lühikest suve pikendada või end külma talve keskel hoopis uut energiat täis laadida. Panime kirja 4 põhjust, miks eelistada sügist ja talve keeleõpinguteks välismaal.

1. Odavam hind

Sinu reis välismaale keelelaagrisse läheb tõenäoliselt vähem maksma kui suvekuudel, sest turismi kõrghooaeg on läbi ning kasvõi lennupiletid on tükk maad odavamad. Kui august on läbi ja inimesed enam nii palju ei reisi, on lennufirmad sunnitud hindu langetama, et mitte pooltühjade lennukitega sõita. Ühtlasi on vahel odavamad ka keelekursused ning majutus, kuna kohti on üle.

2. Vähem turiste

Kõrghooajal reisides on lennujaamad turistidest ülerahvastatud, igal pool on järjekorrad ja vaatamisväärsuste ligi ei tasu minnagi. Kuigi sügisel ja talvel on ilmad jahedamad, siis see tähendab ka seda, et kool on alanud ja inimesi, kes keelekursustel osalevad, pole nii palju.

3. Individuaalsem õpe

Kuna vähem inimesi osaleb sügistel ja talvistel keelekursustel välismaal, on ka saadav keeleõpe individuaalsem. Õpetajatel on Sinu jaoks rohkem aega ja tähelepanu ning Sinu keeleline areng on selle võrra kiirem. Õpe on tõenäoliselt ka eakohasema ja huvitavama teemavalikuga, kuna õppijate keskmine vanus on suvevälisel perioodil kõrgem.

4. Võimalus enda suve pikendada

Oled pidanud terve suve töötama ning sul on kõrini sõprade ja kolleegide ranna piltidest, mis sotsiaalmeediat uputavad? Nüüd on sinu kord! Mine näiteks Hawaiile inglise keelt õppima ja naudi suviseid ilmasid ka sügisel ja talvel! Või kutsub sind hoopis hispaania keel ja tahaksid külastada Barcelonat? Pakume täiskasvanute keelelaagreid välismaal rohkem kui 40 erinevas paigas ning õppida on võimalik 9 erinevat keelt, alustades inglise keelega ja lõpetades jaapani keelega.

 

Ära lase sügismasendusel tekkida ja pane end juba praegu sügiseks või talveks keelelaagrisse kirja! Hall ja kõle argipäev, unised hommikud ning mornid näod jäägu seljataha ning seiklused välismaal alaku! Rohkem infot täiskasvanute keelelaagrite kohta leiad meie kodulehelt!