fbpx

Sprachcaffe (Madrid, Barcelona, Malaga)

Sprachcaffe on motiveeritud ja professionaalsete õppejõududega keeltekool, kellel on esindused enam kui 20 linnas üle maailma.

Õppematerjalid on huvitavad ja innustavad, seega saavutavad õpilased Sprachcaffe programmi lõppedes lausa märkamatult suurepärase keelelise progressi. Kooli väikesed klassid võimaldavad iga õpilase individuaalsest tasemest lähtuvalt saavutada lühikese ajaga maksimaalse tulemuse. Tund võib toimuda nii klassiruumis, terrassil kui tagaaias. Hispaania keele õppimiseks on koolil suur valik erinevaid filiaale.

Hispaania suurlinnad Madrid ja Barcelona on oma pika ajaloo jooksul kujunenud õitsevaimateks ja atraktiivsemateks äri- ja puhkuse keskusteks. Linnade märkimisväärne ajalugu väljendub rikkalikus arhitektuuripärandis ja suures kirikute, muuseumide ja galeriide hulgas. Madridis ja Barcelonas on nii palju sündmuseid, et igavust on võimatu tunda! Loomulikult asub koolimaja kesklinnas, kust suurimad vaatamisväärsused ja parimad poed on vaid jalutuskäigu kaugusel.

Rannapuhkuse armastajaile sobib ideaalselt Malaga. Päikeserannikul asuv Malaga on ajaloolise hingega, ent juba kaua turistide lemmikpaikade hulka kuuluv. Kultuuriliselt mitmekesistes ja rikkaliku ööeluga paikades leiab igaüks midagi atraktiivset. Kas teadsite, et pehme kliima tagab seal 300 päikeselist päeva aastas? Seetõttu püütakse ka suurem osa tunde korraldada vabas õhus, et päikesest viimast võtta.

Malaga – kool asub ehtsas Andaluusia villas, 2. kilomeetri kaugusel kesklinnast. Tegutseb juba aastast 1984. Kool koosneb kolmest eraldiasetsevast hoonest, mis on üksteisest 25 m kaugusel.

Madrid – kool asub kesklinnas, lähedal kõigile vaatamisväärsustele. Õpperuumid asuvad kaitstud ajaloolise hoone kõrgeimatel korrustel. Kasutusel on seitse klassiruumi. Õpilaste keskmine vanus on 26 aastat.

Barcelona – kool on asutatud 2003. aastal ning asub linna südames. Statistiliselt õpib koolis enim saksa ja ameerika taustaga õpilasi keskmise vanusega 23 aastat.

Sprachcaffe õpetab hispaania keelt ka Mehhikos ning Kuubal – küsi lisainfot!

Tule tasuta konsultatsioonile