fbpx
Inglismaa ülikoolides on veel vabu õppekohti

31.07.2018

Igal aastal leiavad tuhanded inimesed endale koha Inglismaa ülikoolis kasutades Clearing´ut. Mis imeasi see veel on ja kuidas see Sulle kasulik on? Clearing on osa Inglismaa ülikoolide sisseastumise süsteemist (UCAS) – see on võimalus ülikoolide jaoks täita enda vabu õppekohti enne uut akadeemilist aastat ja võimalus Sinu jaoks juba sel aastal asuda Inglismaa ülikooli õppima. Clearing toimub juunist kuni oktoobrini.

Surrey, Exeteri, Leedsi ja Yorki ülikoolid on vaid osad tuntud ülikoolidest, kus on veel vabu õppekohti tulevaks õppeaastaks. Sa saad osaleda clearing`us juhul, kui oled tulevaks õppeaastaks Inglismaa ülikoolidesse kandideerinud ja Sa pole enda kandidatuuri tagasi võtnud või kui Sa pole veel üldse kandideerinud. Samuti peab kehtima Sinu puhul üks järgnevatest kriteeriumitest:

●       Sa kandideerisid enne 30.06, kuid ei saanud üheltki ülikoolilt pakkumist;

●       Sa kandideerisid enne 30.06, kuid lükkasid kõik saadud pakkumised tagasi;

●       Sa kandideerisid enne 30.06, kuid ei vastanud pakkumiste nõutele;

●       Sa kandideerisid peale 30.06.

Kui soovid saada rohkem infot selle kohta, mis see clearing täpselt on, kuidas see käib ja kus on veel vabu õppekohti, siis helista ja kirjuta meile või veel parem, registreeri end tasuta konsultatsioonile!

Ühendkuningriigi ülikoolide kohta saad lähemalt lugeda siit!