NSTS

NSTS English Language Institute on keeltekool Maltal, mis juba üle 50 aasta multikultuurses ning looduskaunis keskkonnas lapsi ja noori harinud.

NSTS eesmärgiks on pakkuda mõistlike hindadega kvaliteetseid suvelaagreid, kus väärtustatakse õpilaskeskset lähenemist, rahvusvahelist õpilaskonda, mõistvat suhtumist ja sõbralikku õhustikku teadmiste jagamiseks. Koolis õpetajad on kõrgharidusega ning kõnelevad inglise keelt emakeelena või võrdväärsel ladususe tasemel – on ju ingliskeel malta keele kõrval riigi teine ametlik keel.

Erinevalt paljudest teistest Vahemere puhkuse sihtkohtadest jätkub Maltal põnevat meelelahutust ja lõõgastusvõimalusi ka kõrghooaja välisel ajal. Populaarsed on rattasõit, surfamine, kaljuronimine ja matkamine, samuti  leidub hulganisti ajaloolise ja kultuurilise väärtusega vaatamisväärsusi. Malta eripäraks on lühikesed vahemaad, huvipakkuvaisse kohtadesse pääseb kiiresti ning kaunis liivarand pole kunagi liiga kaugel. Malta inimesed on tuntud on külalislahkuse ja sooja loomuse poolest. Tegemist on turvalise keskkonnaga nii noortele kui ka täiskasvanuile.

Võta ühendust