fbpx

Vrije Universiteit Brussel

Asukoht

Lisaks suurepärasele õpikeskkonnale ja väärt haridusele, pakub Brüssel palju enamat. Euroopa südames paiknev linn on tõepoolest väga rahvusvaheline (1,1 miljonist elanikust 31% on välismaise päritoluga), kus on avastamist palju. Linna võib ka nimetada rahvusvahelise poliitika ja äri südameks. Samuti asuvad kõik peamised Euroopa Liidu institutsioonid just Brüsselis, pakkudes laia valikut karjäärivõimalusi. Koolis asuv VUB Career Centre jagab oma õpilastele ja vilistlastele pakkumisi ja juhtnööre töö- ning praktikakohtade leidmiseks.

Sellel kosmopoliitsel linnal on tõepoolest pakkuda midagi igale maitsele – külasta erinevaid muuseume, saa osa üritustest ja festivalidest, õpi tundma Belgia kööki ja naudi kuulsat Belgia šokolaadi, õpi selgeks uus keel, lõõgastu Brüsseli rohelistes parkides (Brüssel on üks Euroopa rohelisemaid linnu), sõbrune kohalikega ning saa osa sellest multikultuursest ja mitmekeelsest linnast.

Majutus

Ühiselamukohale kandideerimise tähtaeg on 1. mai! Kooli ühiselamukoha hind jääb vahemikku 302-454 EUR/kuus sõltuvalt toa tüübist (standard, studio või kahene tuba). Ühiselamu lepingud on 12-kuulised. Lisainfot leiad siit

Tule tasuta konsultatsioonile