fbpx

VIA Design

VIA Design on Skandinaavia suurim ja tuntuim disaini- ja moekool (endise nimega TEKO).

Koolis õpitakse selliseid erialasid nagu Fashion Design, Branding and Marketing Management, Pattern Design vms. VIA Design kooli puhul on tegu VIA University College’i ühe keskusega. Kui sa unistad oma tulevikust moe- ja disaini alal, on VIA Design kindlasti õige valik. Siin saavad kõik oma unistustele aluse panna, omandada uusi teadmisi ning koos kaastudengitega töötada põnevate projektide kallal. Õpilasi on VIA Design koolis ligikaudu 1300.

Disain ja selle äriline pool on reaalsuses omavahel tihedalt seotud ning VIA Design disainikool pöörab tähelepanu mõlemale valdkonnale. Koolil on väga head partnerlussuhted tööstusharu ettevõtetega. Juba aastaid on pakutud tasemel haridust ning koolitatud õpilasi, kes on rahvusvahelistes ettevõtetes vägagi oodatud.

MIKS VALIDA VIA DESIGN?

Kool kombineerib teooriat ja praktikat väga intensiivselt. Õpilastel on alati võimalus reaalselt näha, kuidas nende õpitud teooriad reaalsuses töötavad. Samuti ka vastupidist – praktilist kogemust saab hiljem kasutada teoorias. Kool on õpilastele avatud 24/7 – see võimaldab oma tööde ja projektide kallal tööd teha nii päeval kui ka öösel, kuna iial ei tea, millal inspiratsioon peale võib tulla.

Programm sisaldab ka 9-nädalast praktikat mõnes firmas, mis võib asuda nii Taanis kui mujal. Õpilastel on võimalus juba enne kooli lõpetamist olla osa moetööstuse ettevõtte igapäevaelust ning rakendada oma teadmisi reaalses töös. Toimuvad ka õppereisid linnadesse, mis inspireerivad õpilasi nii äri kui ka disaini poole pealt – Pariis, Barcelona, Dubai, New York.

 

Tule tasuta konsultatsioonile